Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba.

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány osztálytársam akibe bele vagyok esve fél éve, valszeg azt észrevette hogy egy csomószor ránézek az utóbbi 1 hónapban, de benne van egy már 3 éves kapcsolatban, és tudom hogy az a helyes ha hagyom, csak szeretném másoktól is hallani hogy ez a jó döntés e. Ha becsukom a szemem őt látom és folyton rá gondolok. 17/F

2019. jún. 3. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Magadtól is pontosan tudod hogy nem szabad ebbe beleavatkoznod. Engedd el a dolgot, lépj túl. Aztán majd ha esetleg szakítanának, elgondolkozhatsz a dolgon újra. De szerintem nem érdemes ennél jobban belefolynod.
2019. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit több időt eltöltenél vele, akkor ez a dolog előbb utóbb megszűnne. Ez nem egy nagy, életre szóló szerelem, csak vonzalom az ismeretlen iránt. Próbáld megtartani a realitásérzéked és ha ha közeledsz, akkor azt hideg fejjel tedd. Úgyis max még fél év és elmúlik! :)
2019. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És azt hogy megerősítettétek!
2019. jún. 4. 06:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet már elkéstem, de

Tisztáztad magadban pontosan mit akarsz a lánytól?

Szerintem própáld meg. Gondold végig mi veszteni valód van. Nyilván ha baráti kapcsolatban vagy a lányal, vagy a párjával kétszer gondold meg mit csinálsz.

Tudod milyen a kapcsolatuk? Tele van izgalmakkal, bizalommal, szeretettel?

Mert akkor tényleg nincs sok esélyed. De azért megprópálhatod. Hívd el valamire. Ha viszautasítja mondván hogy foglalt mond neki, hogy attól még ismerkedhet emberekkel, ha csak egy kávéról van szó. Aztán szépen lassan hidegítsd el a párjától, és egyútal vonzzad magadhoz. Ha nem sikerül akkor meg legalább nem úgy mész tovább, hogy meg kellett volna próbálni, és ezt nem tudod egykönyen elfelejteni. Így meg megpróbáltad, nem sikerült. Csapj egy görbe estét, ha nagyon szíven érintett a legjobb haverjaiddal, és/vagy menj tovább, és minél hamarabb keress valaki mást, és felejtsd el ôt.

Ha meg sikerült, örülj neki!

Gondold végig, aztán csináld, amit hoszú távon jónak látsz.

Sok sikert!

2019. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod #4. :)
2019. jún. 11. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!