Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? (Hosszasan lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? (Hosszasan lent)

Figyelt kérdés

sziasztok


szóval az van hogy év elején is szimpatikus volt egy srác az osztályomból(nevezzük A-nak), de csak úgy, hogy "hú de jól néz ki!" és ennyi.


Azóta november környékén volt egy kis dolog egy másik fiúval(fedőneve: P) amit a becsatolt linkben majd láthattok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Namost A-ról annyit kell tudni, hogy nagyon jól néz ki (tisztában is van vele), egy kicsit egomániás (úgy is mondhatjuk hogy tisztában van magával) jobbfajta humora van, és jól sportol, kb. egy évvel idősebb nálam.

Hát annyira nem mondanám azt, hogy barátok vagyunk, inkább a barátság és a haverság közt félúton... de az elejétől kezdve szimpatizáltam/tunk vele/egymással. Általában nevet a poénjaimon(pedig nehezen érthető humorom van), és én is nevetek az övéin. Nemrég lebetegedtem és bementem a suliba -de akkor még nem tudtam hogy olyan hű de rosszul leszek- és egyszer csak megszólal az egyik fiú osztálytársam(legyen N) hogy (engem hívjunk B-nek) B te nem vagy beteg? olyan fal fehér vagy! erre A rákontrázott hogy B menj haza, miért jössz be suliba ha beteg vagy?


jó ment tovább a nap és egyszercsak megszólal az egyik tanárom: B neked meleged van vagy lázas vagy és azért vagy olyan piros?


ekkor N és A megint elkezdték hogy menjek haza és gyógyuljak meg és másnap nehogy bemenjek a suliba, Szóval azt láttam rajtuk, főleg A-n hogy aggódnak értem... :D

jó egy idő után már tényleg nem bírtam és megkértem R-t(másik oszttárs), hogy hadd hívjam fel a telóján apumat (nekem jelenleg nincs telefonom) és tök segítőkészen megengedte ( egyébként év eleje óta bejövök neki nem csak szerintem, de számomra csak egy jó barát), így utolsó 2 óráról hazamentem. Egész hétre kiírt a doki másnap.


szóval a betegség közben rájöttem hogy lehet többet érzek A iránt, de nem tudom eldönteni hogy csak fellángolás-e vagy sem... és azt sem tudom hogy bejöhetek-e neki vagy csak mint barát tekint rám.... amikor P-ék megszívattak és megkérdeztem tőle h szerinte szívatnak-e vagy sem akkor többször is kifejtette a véleményét hogy szerinte szívatnak és hagyjam... Nemtudom miért van bennem az hogy tetszik, de az egész osztály a, hát mondjuk ki egoista természete miatt fogalmazzunk úgy hogy nem kedvelik...


Viszont nagyon sokszor felmerült már az hogy ő ezért meg ezért nem szeretne barátnőt és ezért meg ezért nincs is barátnője és nem is lesz(?) ezért lehet csak félreértem a helyzetet, bár a metakommunikációból ítélve....


meg pl egy hónappal ezelőtt kb történt az hogy ültetés volt és azt mondta kb miután meglett az ültetés de még nem ültünk be, hogy "Hát B eljött ez az időszak is hogy egymás mellett ülünk, de én ülök belül stipi-stopi!" én meg csak néztem hogy nem is mellette ülök miről beszél és mikor kiderült számára hogy nem mellette ülök, akkor azt mondta hogy ja jól van akkor bocsi.

azóta még egy ültetésrend volt amitaz ofőnk csinált de mivel az az utoésó ezért annyit változtathattunk rajta amennyit akartunk. eredetileg tényleg A mellett ültem volna és mikor mondtam hogy nyugodtan változtasson ha nem szeretne mellettem ülni, nem rohant áthúzni a nevét....



úgyhogy nemtudom mit csináljak. crusholom mind2jüket de ha esetleg alakulna vmi akkorr mit tegyek?



2019. jún. 5. 23:00
 1/8 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy végül nem egymás mellett ülünk.
2019. jún. 5. 23:04
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Jó sokat tudsz írni.

Egyébként szerintem add felé a jeleket aztán majd kialakul. Ha akar valamit úgyis lesz valami.

2019. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod! hát igen elég hosszúra sikeredett...

jöhetnek még!

2019. jún. 5. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Őszinte leszek veled jó értelemben. Fiatal vagy és még nem tudod mit akarsz. Semmi gond ezzel mindenki volt egyszer ilyen, de egy valamit érts meg.


Szereted ha mindíg kavarognak a dolgokd magad körül. Nincs ebben semmi rossz én is az izgalmat szeretem. Azonban túlságosan a felszínen gondolkozol. Tények alapján próbálsz itélni. Szerintem legbelül te folyamatosan kételkedsz magadban és ezért próbálsz minden információt begyűjteni amit látsz vagy hallasz. Ez alapján pedig próbálsz dönteni. Ezzel csak egy gond van, hogy sokan nem azt csinálják vagy mondják amit valójában akarnak. Ezért azt látod amit akarják, hogy láss de az nem biztos, hogy az igazság. Reméllem érthető.


Neked első sorban arra lenne szükséged, hogy meg tudd ki hogyan érez. Mert az, hogy ki mit csinál és mi vele a szándéka számodra férre vezető lehet. Ha tippelnem kéne szerintem te az IKREK jegyében születtél. Az az Április 21 - Június 21 között. Vagy ha nem is akkor szerintem erősen ezek a tulajdonságok jellemeznek téged.


Tudnod kell, hogy olyan személyiség lehetsz (persze ezt neked jobban kell tudnod) aki folyamatosan arra törekszik, hogy törődjenek vele és szereti érezni, hogy van melette valaki mivel folyamatosan kételkedhetsz magadban ahogy azt leírtad.


Az érzelmek talén nem a te területed, de így folyamatosan lessz valkid akivel az elején el leszel utánna pedig lapos lessz a dolog mert nem lessz érzelmi alapja. Tudom ,hogy nehéz lehet kételkedések közt jól dönteni, de félig meddig te is a döntsd el kit akarsz megismerni. Aki megfog téged azzal legyél. Próbáld meg érezni azt, hogy kivel kell lenned. Szerintem ismerkedj mind a 2 övel. Aztán alakul a dolog.


Sok szerencsét !

2019. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Halak vagyok egyébként
2019. jún. 7. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Olvasva a történetet, azt hittem végül tényleg kijön a magyar abc :D ...

Figyelj, szerintem ne hagyd magad a bizonytalanságban. Az már biztos hogy neked bejön a srác, már csak az a kérdés hogy te is bejössz-e neki. Ha fiú létére nem kezdeményez, nem ad egyértelmű jeleket, talán csak tényleg haver/baráti viszony van köztetek, de ha többet akarsz, hát kérdezd meg. A válasz úgy is igen vagy nem, nem leszel ettől se jobb se rosszabb, csak tájékozottabb :)


Sok sikert :)

2019. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Hát nem is tudom, szerintem elég cink lenne, ha csak úgy odaállítanék hogy "szia mizu am bejövök neked?" 😅😏😕

Ha a reakciója igen akkor, nincs baj, de ha nem akkor.......😬😬😬

2019. jún. 11. 22:41
 8/8 Laylah ***** válasza:
100%

7.: ...akkor megmondod, hogy csak poén volt! :D

Egyébként a crush szó az kvázi plátói szerelmet jelöl. Te nem vagy szerelmes egyikbe sem, ebben biztos lehetsz. Tizenévesen én is kevertem a kettőt néha. :) Nyiss mindkettő felé, próbáld meg jobban megismerni őket, és akkor majd kiderül, kialakul-e valami benned és köztetek.

2019. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!