Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyenkor a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor a lánnyal?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány ismerősöm akit először nem ismertem annyira de miután egyre jobban elkezdttünk beszélgetni egyre többet érzek iránta. Amit tudni illik van barátja, de szerintem felém is többet érez mivel nem úgy viselkedik mikor találkozunk, sokszor utalgat csókra és kapcsolatra. A barátját nem említi meg nálam. Buliba is mondta engedte volna hogy lekapjam. Csak ugye hogy a barátjával találkozgat kicsit szar érzésem van valamiért, de nem tudom miért. Több kérdés is felmerült bennem:

1. Szerintetek mit érezhet a lány irántam ha hetente találkozunk legalább 2x és nagyon jól elvagyunk.

2. Hogy így kapcsolata van mit csináljak? Menjek rá vagy várjam míg szétmennek?

3. Hogy tudnám azt kiküszöbölni, hogy ne legyen szar kedvem mikor nem velem van, mert ugye mi nem járunk hanem a barájával.

Köszi mindenkinek előre is 🙂



2019. jún. 9. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"A barátját nem említi meg nálam" Aham. Nem tudja, mit akar.. taktikázik.. Szerintem a következő találkozáskor kérdezd meg: jársz valakivel? mondd el, szeretnél vele járni, de csak ha elbúcsúzik a barátjától, mert egyszerre 2-vel járni nem lehet.
2019. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már meg tőle hogy van-e valaki neki... mondta hogy igen, de egyből terelte a témát, meg miattam összeveszett a palijával mivel velem találkozgat. Telóján is a háttérkép vele van, nem tudom tényleg. El vagyok barátként vele, de el is tudnám képzelni magam vele. Lekapni viszont azért nem akarom, mivel kitudja hogy reagálna meg mi lenne a kapcsolatunkkal. Azt tudom hogy a lány megy mindig a palihoz, a pali meg se mozdul elv... én ugye viszont eljárok vele mindenhova, meg nagyon jól elvagyunk mikor talizunk is
2019. jún. 9. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy autó vasarlás nem jön össze nem kell erőltetni, örülni kell, hogy a tragacs nem a tied lett hanem valaki másé és ő szív vele ... ugyan ez igaz a csajokra is, van pasija hagyni kell a fenébe, ne foglalkoz vele, ne gondolkodj kapcsolaton, mert ha mar valakit ehagy erted akkor megteszi újból és téged is elhagy másert. Ne szomorkodj csaj miatt, van belőlük elég ...
2019. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Mit éreznél a "barát" helyében? Te szeretnél egy olyan barátnőt, akinek van egy "B terve" folyamatosan?


Kettő opció van akkor, ha csajnak tényleg annyira bejössz mint írod:


1: A csaj dobja a paliját és összejön veled - A barátjának okozol fájdalmat , és amíg vele vagy, folyamatosan azon fogsz kattogni ha bármiféle fiú jön a képbe, hogy őt is ugyanúgy kezeli mint téged. (Nem mellesleg, kétlem hogy bármelyik barátod valaha be fogja mutatni a barátnőjét neked a közeljövőben ezek után, te leszel "az a srác.".)


2: A csaj nem dobja a paliját, de mégis "veled is összejön.". - Ismételten fájdalmat okozol / okoztok egy másik embernek, és a közös ismerősi körben "te leszel az a srác."

2019. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.igen hagynám én de ezen a héten is nagyon furán viselkedett, főleg mai nap... szivecskéket küld meg tök fura üzeneteket is... talizni is akar vagyis nem én hoztam fel neki

3. Igen sajnos benne van a pakliban😥... ezt nem tudom eldönteni, mert tényleg ha dobja a paliját akkor lehet engem is fog. De ha meg szakít a baratjával akkor vmi nem működött nálluk nem?

2019. jún. 9. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem helyeslem az olyan kifejezéseket, hogy ha a pár egyik tagja szakít, akkor egy harmadikkal is megcsinálja. Igen, megcsinálHATja, ha az a harmadik sincs az ínyére. Na, de könyörgöm! Az ismerkedés arra van hogy kiismerjük a másikat és ne a házasság ideje alatt, gyerekek mellett, jöjjünk rá, hogy valami nem stimmel!

Kedves Kérdező: Kérjed meg a lányt, hogy válasszon és döntsön: Te, vagy az a másik fiú. A társkeresés (egy életre) abból áll, hogy válogatunk: fiúk a lányok között és fordítva. Azért, mert valaki felszámol egy kapcsolatot még nem kell fölötte pálcát törni. Édes kevés az olyan eset, amikor az első szerelem lesz a sírig tartó.

Ffi

2019. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: tegnap is nagyon furán viselkedett, én megvigasztalom mindenért kb és mindig mondogstja de jó hogy vagyok neki. Lehet meg fogok kérdezni akkor hogy kit választ és ha nem engem legalább valahogy nagy nehezen el tudom fogadni
2019. jún. 10. 08:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, kérdezd meg tőle, kit választ. Ha a másikat, sose búsulj! Elhiszed, hogy van számodra még sok lány? Az egyikükkel majd csak összehoz az élet és lehet, hogy jobban fogod szeretni, mint ezt a tétovázót.
2019. jún. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint kiderült összevesztek, és szakítani fognak nagy valószínűséggel. Ezt onnan tudom, hogy személyesen mondta el nekem. Egyből persze nem akarok ráugrani szakítás után csak idővel
2019. jún. 11. 09:10
 10/11 anonim ***** válasza:

9 helyes, gyógyuljon ki az előző kapcsolatból. Nehogy bosszúképp foglalkozzon veled (hogy az előzőt "megbosszulja:)

A legjobb az lenne, ha ki tudnád várni, hogy ő jelentkezzen.. És lassan, óvatosan közelíts, figyeld őt, hogy rendbe jött-e már.

2019. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!