Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a lány anyja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány anyja nem engedi hogy a lányának párkapcsolata legyen? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki bevalotta nekem hogy szeret és szerelmes belém, én is érzek iránta, de a lánynak ez lenne az első párkapcsolata és az anyja pedig nagyon nehezen engedi el őt bárhova is. Ráadásul az anyja megmondta a lánynak hogyha valami fiút hoz haza kitekeri a nyakát? Én még nem léptem egyelőre semmit, mert nem tudom hogy így lenne - e belőle valami. Szerintetek mit kéne tennem?

16 / F



2019. jún. 9. 19:35
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
titokban nem tudtok talizzni? már én is voltam így mi úgy csináltuk
2019. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltunk arra, de szerintem nem lehet ezt az örökkévalósákig titkolni:(
2019. jún. 9. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

titokbsn, sztán hs rgx év után is együtt vagytok, bizony mondjátok el,

anya apa, nagymama, nagypapa, a lányuknak fia születik ^^ gratulálok, remek nagyszülők lesznek! <3

és utána rögtön mond el! hogy ez nem igaz, csak vicc volt, egyenlőre csak udvarolsz a lányuknak, és egy ujjal sem nyúltál hozzá, és gyerekre a 3. vagy 4. diploma után gondolnál csak :)

szerintem ennek meglesz a hatása :)

2019. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 : 50 😂😂😂 Én is meg a lány is egy szakterületen szeretnénk elhelyezkedni :D
2019. jún. 9. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:

azt úgy írd hogy #3


hát ameddig nem jön a baba xD

2019. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor jobb lenne ,ha elsőnek is az anyja azt gondolná hogy haverok vagytok segítek valaki valakinek a tanulásban, majd ha megismert és szerencsédre szimpatikus leszel neki , akkor kevésbé fogja félteni a lányát. Más lehetőség nincs.
2019. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda mész pofán vágod az anyát majd elviszed a lányt.
2019. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!