Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy keltsem fel az érdeklődését?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit pár hónapja ismertem meg, de akkor volt barátja, amit tiszteletben is tartottam. Nem rég viszont szakítottak, amiről én csak később szereztem tudomást. Rá is írtam, szegény nagyon ki volt. Nagyon szétszórt mostanában. Azt mondta nem akar barátot most, de van egy fiú akivel még is nagyon jóba vannak. Szinte biztos vagyok benne, hogy a srác szerelmes belé, abba viszont nem vagyok biztos, hogy a lány is szereti. Sokat vannak kettesben. Nem úgy néz ki, hogy a lány érdeklődne irántam, de én ezen szeretnék ezen változtatni. Mit kéne tegyek?

2019. jún. 11. 15:36
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ha a lány nem nagyon érdeklődik a fiú iránt akkor szerintem csak barátilag beszélget vele. Ha találkozol a lánnyal próbálj meg a szemébe nézni, de ne túl sok ideig mert az ilyesztő is lehet (ha nincs valamiben igazam akkor azért van mert nem vagyok pár terapeuta, szerelmi tanácsadó meg ilyesmi, ez csupán az én meglátásom).
2019. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amennyiben közvetlen a kapcsolatotok, próbáld elérni, hogy fontosabb legyél a másik srácnál (lehetőleg ne feltűnően, de tudasd a lánnyal, hogy fontos neked), de ha nem igazán közvetlen, akkor próbálj meg leülni mellé ha egyedül van, próbálj az ő ízlésének irányába tekintgetni és (szintén ne feltűnően) tudasd vele, hogy vannak közös érdeklődési köreitek (pl. Egy zenét amit szeret kezdj el játszani, amikor kettesben vagytok, de mintha észre se vetted volna, hogy ismeri.

Nem vagyok egy csajozó mester, de remélem segítettem.

2019. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!