Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adhatnám valaki tudtára,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatnám valaki tudtára, hogy érzéseket táplálok iránta?

Figyelt kérdés
Mi lenne a legjobb módja, hogy elmondjam a srácnak aki bejön, hogy kezdek többet érezni iránta mint barátság?

2019. jún. 11. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem légy határozott és mondd pontosan ugyanazt, amit írtál a kérdés kifejtésében, hidd el, mi fiúk értékeljük ezt a magabiztosságot, és legalább el tudsz kerülni kellemetlen félreértéseket.
2019. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Áljj elé és mondd el neki.

Nem kell túl gondolni.

Tudom,ijesztő lehet,de ha ismeritek egymást és barátok vagytok,akkor szerintem simán menne.Csak őszintén,magabiztosan!

Hajrá!

2019. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy kérdezd meg tôle:

Hogy adhatnám tudadodra...

2019. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már régebbóta ismered akkor nyugodtan. De ha eddig nagyon nem mutattad ki iránta az érzelmeid akkor meg fog leoődni vagy azt hiszi viccelsz.. Csak szedd össze magad és mond el neki (javaslom ne egyből ezzel kezd hanem sződd bele a témába és nem lesz baj)
2020. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!