Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy az életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az életem egyik legpozitívabb személye az álmaimban a legnegatívabb karakterként jelenik meg?

Figyelt kérdés
A kérdésem most legfőképp álomfejtés szempontjából érdekel. Van egy barátnőm, akivel felhőtlen, mások állítása szerint mintaadó kapcsolatunk van, én 19 vagyok, ő pedig 16. Számomra ő az egyik legértékesebb személy, de mégis az álmaimban csakis szándékos fájdalomokozóként és rossz szándékú nőként jelenik meg, és pont azért olyan rosszak ezek az álmok, mert Ő teszi mindazt, amitől az rossz álom lesz.(Valóban van olyan érzésem, hogy féltve őrzöm a kapcsolatunkat, de a kérdés most álomfejtés szempontjából érdekel, mint mondtam.)

2019. jún. 13. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Félsz attól , hogy ő még a változó tini korban van és egyszer ennek úgy is vége lesz amit te is tudsz, viszont mivel szereted csak úgy soha nem tudnád elengedni, az agyad viszont ki akar alakítani egy utáltatott iránta ami segíti az eltávolodást.
2019. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség :D majd lesz valahogy, az álmok csak álmok, szarni rá :D
2019. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, ilyen nekem is volt, csak nekem a legjobb barátnőmmel mikor megismertem őt, utána még egy-két évig. Sőt, előző barátokkal is. Félsz, hogy átver, hogy nem is igaz, nem lehet ilyen jó, és a fóbiáod generálnak hamis álmokat.
2019. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kell, hogy az álmaid rólad szólnak. Bármilyen személyről is álmodsz, bármilysn helyen is vagy, bármit is érzel az álom alatt, az te vagy. Mivel az érzelmeinket nem látjuk az agy az álmainkban megtestesíti azokat személyek formájában. Nem tudom miket álmodsz, mit tesz a barátnőd az álmaidban, jó lenne több infó, akkor tudnék valamit mondani.



Üdv:

Egy mentál-higiénikus :)

2019. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!