Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mikor és miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor és miért csináljátok ezt egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok, mindenki azt mondja hogy csinos vagyok, jo alakom van, és az arcom is szep, viszont én ezt nagyon sokszor nem így érzem ezért nem is ertem a következőket miért csinaljak velem a fiúk. Akikkel jobb kapcsolatban vagyok, azok alltalaba olyanokat mondonak (leginkább előttem) hogy én vagyok a nője (értelem szeruen aki mondja annak) meg hogy együtt aludtunk tegnap is, ma is együtt fogunk, nagyon szerelmesek vagyunk és stb... AMIK NINCSENEK ÍGY! Soha nem adtam nekik úgy okot hogy ilyet mondjon. És azt hozzáteszem hogy minden evfolyambol van egy ilyen fiu akivel jo barátságba vagyok. A baratnoim azt mondtak azért van, mert jo csaj vagyok, és ezzel csak agyba akarnak vinni.

Nektek mi a véleményetek erről? Miért csinálja ezt egy fiu egy lánnyal?


2019. jún. 13. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor. Ha tényleg jó vagy, de nem látlak.
2019. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha nem vagyok jó? Akkor miért ?
2019. jún. 13. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Mert fogyatékosak. Ilyenekkel nem is kellene egy társaságban mutatkoznod.
2019. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!