Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem elmúlik egyről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem elmúlik egyről a kettőre?

Figyelt kérdés
Akivel jártam lány azt mondta már nem szeret!Január óta vagyunk együtt, eddig amikor találkoztunk akkor mindig vidám volt és azt hajtogatta,hogy milyen jó velem!Erre Vasárnap felhívott,hogy bocs már nem szeret!Én nem mint egy hülyegyerek, ott állok és nézek ki a fejemből!A munkahelyen a kollégák jöttek oda,hogy mi történt!Mert nem tudtam megszólalni meg beszélni se a sokktól!Azóta már jobb, haverok segítettek átvészelni a dolgot!A csaj meg hétfőn már egy gyerekkel volt már, szóval megcsalt a tudtom nélkül!Tudom jön más, de elég szar érzés és ez a félévet másra is tudtam volna fordítani!Ki hogyan vészelte át a szakítást?Én 19 a csaj 18!

2019. jún. 14. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem ilyen. Úgy képzeld el az érzést, mint egy tüzet, amit nem tudsz eloltani jóó sokáig. :D Szerintem nem volt szerelmes beléd. Ha így lett volna, nem hagyott volna ott egyik pillanatról a másikra. De ez az ő vesztesége, nem a tiéd. Találni fogsz olyat, aki mindent megadna érted, szóval fel a fejjel. Rengeteg hal van még a tengerben! :D
2019. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A csaj valószínűleg már jó ideje szakítani akar,csak nem olyan egyszerű. Én így voltam az első kapcsolatomnál, 2 év után már tudtam,hogy nem szeretem úgy ahogy kellene de fél évig kínlódtam,mire sikerült szakítanom.. mert sajnáltam,mert emberileg nagyon szerettem és mert azt gondoltam hátha csak egy hullámvölgy és túljutunk rajta.

Másik dolog ha a partner olyat tesz,ami nagyon nem fekszik a másiknak..na akkor ki lehet ábrándulni seperc alatt. Így jártam egy másik exemmel, aki kb.egy nap alatt elérte,hogy megundorodjak tőle(csajozott előttem,hazudott és megölt egy állatot hiába kértem,hogy ne tegye).

Azt hozzátenném,hogy az első esetben én nem csaltam meg a srácot, mert nem vagyok gerinctelen és olyan jó ember,hogy nem érdemelte volna ezt. Meg azóta sem csaltam meg senkit persze. A barátnőd egy lelketlen ribi,ha megcsalt. Egyenesnek kellett volna lennie és személyesen megbeszélni,nem telefonon..hat milyen dolog ez már..

Tudom,hogy sz...r érzés de vigasztaljon a tudat,hogy ha ilyen patkány volt,meg sem érdemelt téged és aki vele van az is rosszul fog járni. ;)

Te meg remélhetőleg találsz egy neked való normalis lányt.

30n

2019. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hülye legyek ha ez nem történt meg velem, és még jópár haverommal 😂😂😂😂

Nekem is ők segítettek O,o

Amíg van barát/kolega, nincs baj :D

Azt hiszem a csajok ebben a XXI. században nagyobb qvák mint valaha voltak....

2019. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zsofimágus ***** válasza:

Én is így jártam nyáron... és nem, nem múlik el így, csak ha belép a képbe egy új, aki a maga ismeretlenségével tökéletesebbnek tűnik, mint akit már ismersz és ez által szépen lassan eltűnik a szerelem.

Őszintén sajnálom, ami veled történt. Tudom, hogy vacak azt érezni, hogy sok ideig hazudott neked, de hidd el, jobb elfelejteni őt.

2019. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fél órája felhívott és mocskolódott! Most olyan mint a normadiai partraszálláson lennék!
2019. jún. 14. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen fiatalon ne is várjál tartós érzelmeket. Ez nem volt szerelem, semmi köze nem volt hozzá, nálad sem. Még nem tudod megállapítani, hogy kinek milyen érzései vannak irányodba, ne a szavaknak higgyél, hanem a testbeszédnek. Az látszik valakinek az orcán, a szemén stb., hogy tényleg szeret-e.
2019. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tedd le a telefont, ha felhív. Már nincs miről beszélnetek. Vagy te is megcsaltad, azért mocskolódott?
2019. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A csajjal a badoon találkoztam! És 3 hete beléptem mert az email címemre jöttek ez meg az meg akar ismerni és nem kikapcsoltam az értesitéseket! 6 lányt utasítottam vissza és volt szebb lány is mint ez a csaj de mivel vele voltam így nem kezdtem el játszadozni másokkal! De ő igen! Meg ha valamiért szóltam akkor az volt a válasza, hogy " te is rúgj belém!" Sose akartam bántani inkább türtem! Most mindenhonnan tiltott mert fb-n kiírtam az igazat róla! Barátnői egyből írtak alá, hogy teljesen máshogy mondta el a lány nekik! Ki kell őlnöm az érzéseimet!
2019. jún. 17. 03:27
 9/9 zsofimágus ***** válasza:
Szerintem jobb, ha hagyod a fenébe... ez a lány sajna nem fog megváltozni, akárhogy szeretnéd...
2019. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!