Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ajándék a harmadik vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék a harmadik vagy negyedik randin belefér?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy lánynak bögrét és érdekelne hogy a harmadik alkalom megriasztana e korai lenne e ajándéknak akár egy bögre, csoki, virág?
2019. jún. 15. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy virág jó lehet, max csoki. Bögrét szerintem még ne. De mindenképp egy kedves gesztus!:)
2019. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszítanak az ilyen klisés dolgok, de van akinek kifejezetten bejön, ahogy te jónak latod, te ismered, a bögre viszont szerintem kicsit túlzás.
2019. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a bögre kifejezetten,ne haragudj de “béna” ajándék.Az én véleményem szerint az egy tipikus “nem tudtam jobbat kitalálni de valamit illik vennem”ajándék úgymond kötelező alkalmakkor(pl.osztály/munkahelyi karácsony,stb.).

Egy virág is lehet valaki számára egy jól eső gesztus,míg van olyan aki nem kedveli az efféle meglepetéseket és nyálasnak találja.

Te ismered a lányt..

Mivel még csak randizgattok,szerintem egy virág vagy csoki lenne ideálisabb.

2019. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Virágnak, csokinak én is jobban örülnék.

De szerintem bármelyik lány.

16/L

2019. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csoki vagy virág, a bögre szerintem még korai lenne!


Ha virágot választasz figyelj arra hogy a virágoknak a színei is fontos ezalatt azt értem,hogy ( pl piros virág szeretet, szerelmet jelképezi, sárga: irigység, fehér: tisztaság, lila:gyász stb.


Lehet nem mindenki nézi de én megszoktam lány létemre! :) Remélem tudtam segíteni!


22/N

2022. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!