Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés

16 éves a barátnőm, és mostanában ignorál engem. Ha én nem írok neki akkor nem is beszélnénk, sőt van olyan hogy csak lelátamozza és nem ír vissza. Most jöttem haza egy kirándulásról és nem is írt. Élőben meg nem tudunk találkozni mert ugye vége a sulinak és az anyja nem engedi el sehova. Ja amugy osztalytarsam.

16 F



2019. jún. 16. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele. Ha az a semmirekellő anyja nem engedi sehova akkor lehet , hogy még azt sem engedi neki , hogy neked vissza írjon!
2019. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen elég szemét az anyja, de eddig nem volt ilyen :(
2019. jún. 16. 20:03
 3/4 anonim válasza:
A te döntésed ezt neked kell meghozni nem nekünk a gyakorikérdések.hu olvasóinak/válaszolóinak. Neked kell végig gondolni hogy mit hogyan akarsz csinálni mivel a te életed én azt ajánlom hogy gondold végig és utánna cselekedj csak.
2019. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor 16 voltam az akkori barátnőm édesanyja elvette a barátnőm telefonját mindig, nem netezhetett stb, hogy ne tudjon velem kommunikálni. Ezért én felültem az első buszra elsétáltam hozzájuk, összegyűjtöttem a bátorságom és beszéltem az anyjával. Megmondtam neki, hogy én szeretem a lányát és lehet nem vagyok neki szimpatikus, de a lánya is szeret engem és boldog mellettem, ezért megkértem, hogy ne akadályozza meg azt, hogy kommunikáljunk. Mivel ha emiatt szakítanánk, akkor szomorú lenne a lány és az neki sem jó. Valamint ő is volt szerelmes és biztos nem örült volna ő sem, ha valaki a szerelmük útjába áll.

Innentől kezdve a barátnőmmel is aludhattam, telefonálhattunk, írhattunk egymásnak. Szerintem ez a módszer megér egy próbát, gyűjtsd össze minden bátorságod, mert nekem is ment, miközben az anyja iskolaigazgató volt és híres volt az általa alkalmazott szigorról.

Viszont, ha ezt megléped és kiderül, hogy a lány igazából kerül téged, akkor vess véget a kapcsolatnak, akkor nem bír komolyan venni téged és felesleges időt áldoznod rá, úgy főképp rossz lesz, hogy osztálytársad, de itt a nyár és megpróbálhatjátok elfelejteni a kellemetlenségeket.

Sok sikert! :)

2019. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!