Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy állnátok ezek után a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy állnátok ezek után a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Üdv!

Korábban kiírtam egy kérdést ezzel kapcsolatban ( https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem.. ), szóval csak gyorstalpalónak annyit, hogy még március-április körül ismerkedtem egy lánnyal, aki végül nem alakultak a legjobban a dolgaink. Lemondás mellett döntöttem, és úgy éreztem tovább kell lépnem. Nos, egy darabig megint ment, de ismét beleestem a saját csapdámba. Elkezdtem zenét hallgatni, majd elkezdtem vissza olvasni a kérdést, a beszélgetéseket, és rájöttem, hogy ő nekem most is ugyan annyira kell, mint 2 hónappal ezelőtt. Sosem csináltam ilyet, mindig hagytam elengedni a másikat, de most valamiért nem megy ez.. Viszont, félek a reakciójától, és hogy esetleg azóta már van más az életében, vagy hogy egyáltalán hogyan gondolkodik velem kapcsolatban. :S



2019. jún. 17. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod elfelejteni, akkor írj rá, és beszéljétek meg! Lehet azóta ő is alaposabban átgondolta a dolgokat. Persze az is lehet, hogy talált más. Viszont szerintem egy próbát még megér. Ha ő már túltette magát rajta, akkor jobb, ha te is ezt teszed. Viszont megvan az esélye az ellenkezőjének is. Beszéljétek meg rendesen, okokat, érveket, ellenérveket. Hajrá! :)
2019. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!