Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, most érettségiztünk le. Pár nap múlva lesz a bankettünk. Korábban jóban voltunk, de nem voltunk barátok csak élveztük egymás társaságát, nekem tetszik egy ideje...


Szalagtűzőn együtt táncoltunk, csak ott utána nagyon nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy terveztem.(a bulin vmit belekevertek az italomba) utána egy házibulin is voltunk az osztállyal ott meg leitattak nagyon (ugyanis nem vagyok nagy ivós és át akartak ejteni e tűzkeresztségen) Na itt se sikerült....


Érettségi előtt segítettem olaszból neki sokat. Akkor beszélgettünk sokat. Megtekintéskor meg lementünk kajálni. Azóta nem nagyon ír vissza se messengeren amit meg tudok érteni mert sok lehetőségem volt és mégsem éltem velük...


Most ha elmondom neki hogy én többet is el tudnék képzelni mint egy sima volt osztálytársi kapcsolat lehetne belőle valami? Vagy egy az hajó már elment sajnos?


Köszönettel:

19/f


2019. jún. 19. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utána meg fogtok találkozni ? Mert ha nem akkor mondd el neki nyugodtan
2019. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

Persze, hagyomany hogy ginat tesznek mindenki italaba egy sulis szakagavatos bulin.


Aztan meg leitattak.. Fegyvert tartottak a fejedhez hogy innod kell? Mert ha en nem akarok inni akkor nem iszok.


Kifogaskiraly vagy, en se jonnek ossze veled ha ilyen vagy.

2019. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!