Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátom olyan 2 hete hanyagol,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom olyan 2 hete hanyagol, nem akar visza irni fbn, telefont nem veszi fel, ha fel is veszi folyton leraz, meg 5 percet se kepes ram szánni, eljönni sem akar hozzam mindig azt mondja h nincs ideje es ez kezd rosszul esni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet ennek, ezt Neked kell kideríteni. Mond el neki, hogy ez neked szar és kérdezz rá hogy miért lehet. Ennyi időt csak képes rád fordítani. Ha még ennyit sem, akkor nem érdemes együtt lennetek.
2019. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már csak a te tudatodban vagytok együtt...
2019. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A legtisztább, ha elmondod ezt neki. Viszont fontos, hogy magadban előtte tisztázd le, hogy te szeretnéd-e folytatni így vagy sem.

Esetleg lehetséges, hogy valami miatt megharagudott rád?

Milyen gyakran keresed egyébként?

+tanács: ha te mindenképpen szeretnéd folytatni, akkor egy kicsit te is szard le, lehet, hogy úgy érzi, hogy túlzásba viszed, és kvázi már-már fojtogatod őt a folyamatos jelenléteddel...várd meg te, hogy ő írjon. Ha pedig nagyon nem ír majd magától, akkor tényleg jobban jársz, ha csak annyit írsz neki, hogy így nem érdemes ezt folytatnotok.

2019. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel felhívtam és elég mogorvan es mérgesen szolt bele,de legalabb felvette,utána fbn irta hogy szeret,aztán olyat mondott hogy latszik hogy ra vagyok unva..de szakitasrol hallani se akar..ti mit gondoltok?
2019. jún. 20. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Kommunikáció! Nehogymár mi találgassunk, hogy miért csinálja. Beszéld meg vele, a te pasid. Nem kell tűrni, hogy így viselkedik, állj ki magadért és követeld a magyarázatot. Ennek a kapcsolatnak így értelme nincs...
2019. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,arra gondoltam holnap elmék hozzá,es hatha ugy meg tudjuk beszelni hogy mi baja,de nembiztos hogy jó ötlet,mivel azt mondta hogy eljön holnap de szerintem evvel is csak le akart rázni magàrol
2019. jún. 20. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy ő jelentkezzen, ne teperj utána. Ha valamennyire számítassz neki, találkozni fogtok. Ha nem keres, nem taliztok, innentől kezdve szard le te is. Ha találkoztok, akkor meg kell egy alapos beszélgetés, hogy hányadán is álltok.
2019. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza. Ne írj rá, és meglátod mi lesz. Tudom nehéz, mert szereted, de ha téged már nem szeret, nincs értelme.
2019. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tegnap eljött hozzàm ès minden rendbe volt ma meg màr rendesen ir ès beszlèünk😍❤
2019. jún. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!