Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki ő is nekem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki ő is nekem de mégis csak barátként tekint rám, miért?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal egy szórakozó helyen régebben beszélgettünk. Kézen fogva járkáltunk, hozzám bújt meg puszilt és még egy csók is elcsattant. Ami előtt hazament kis ujj esküt tettem neki hogy nem fogok csajozni miután elmegy az ő kérésére. Aztán reggel ráírtam hogy akkor mi van velünk ő azt mondta maradjunk barátok úgy gondolja. Szerintem bejövök neki és ő is nekem. Mit tegyek hogy működjenek a dolgok köztünk? Nem volt részeg sem mert végig velem volt, de akkor miért tette amit tett????

2019. jún. 19. 14:31
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak egy olyan lány volt aki csak egy kis románcra vágyott?
2019. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

nem igazán tudta mit csinál, játszadozott veled kicsit, de reggelre kitisztult a feje átgondolta, hogy nem akar kaocsolatot, ez ilyen nincs mit tenni, lehet még éretlennek érzi magát, de az is lehet, hogy veled van baja. Elmondta, hogy maradjatok barátok(ami szerintem ez után nem valószínű, hogy így lesz) fogadd el, nem tudsz mi mást tenni.

Vagy ha tényleg nagyon tetszik, akkor próbáld meg megismerni "barátként" ő sem 100%-osan biztos mindenben, ha jobban megismer lehet, hogy elgondolkozik kicsit.

De ne nyomulj, az borzasztóan irritáló!!

2019. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!