Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz kiszemeltes történetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz kiszemeltes történetek? Nekem sok van és elég rosszul érzem magam, szóval szeretnék mástól is hallani ilyeneket, hogy ne legyek ilyen rosszul😅

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Tetszett egy srác, de lekoptatott mert "nem akart kapcsolatot" utána pedig ráírt a legjobb barátnőmre, hogy szivesen megismerné. Így utólag visszagondolva jobb is, hogy így alakult pedig csak röpke egy évvel ezelőtt volt.

De kissebbek is vannak, volt, hogy karkötőt fűztem, levelet írtam, na meg olyan is amikor kiderült, hogy a srác meleg...

Téged milyen sztorik nem hagynak aludni este?xd

2019. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Uhh, en szívesen elmesélem bárkinek aki rám ír privátban, de itt nem szeretném :D
2019. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a kedvencem az volt mikor a kiszemeltem a szemembe nézett és megkérdezte, hogy bejön-e nekem. Olyan vörös lettem, mint a rák, de azt kamuztam, hogy nem😅
2019. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác tetszett, írtam neki dalszöveget is oda tettem az ajtaja elé.

Írtam neki instagrammon is, de nem nagyon érdekeltem szerintem.

Ég suliba jártunk amikor megláttam mindig mosolyogtam vagy el nevettem magamat.

Volt olyan hogy kijött órárol én meg ott ültem a padon és annyira elkapott a nevetés hogy be kellett mennem a mosdóba.

Én ha vissza gondolok inkább csak nevetek rajta.


Aztán volt olyan hogy egy sráccal beszéltünk messengeren, és ugye megbeszéltünk egy találkozót suli után. De én nem írtam hogy mikor megyek le.

És ott várt elvileg 20 percet mivel gondolom neki előbb lett vége az órának. Aztán utána mentem a buszra mert láttam hogy arra ment ott álltam a busz mellett és hiába szóltam neki nem figyelt. Szerintem hülyének néztek.

Aztán utána elkezdi hogy én vertem át, meg hogy mindig csalódnia kell. Hát mondom ilyen nincs.


A harmadikra meg rairtam (volt osztálytársam) hogy tetszik. Három napra rá visszair hogy barátnője van. Persze tudtam hogy ez nem igaz. Vele még egy faluban élünk. Egy hétre rá buszon szállunk le és szemközt voltam vele és szemközt nevettem.


Mondjuk annyira engem nem érdekel ezen a szinten más véleménye.

2019. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Suliban voltunk. Mentem le a lépcsőn a barátnőimmel és szembe jött velünk a kiszemeltem. Én annyira próbáltam szemkontaktust felvenni vele hogy nem vettem észre az utolsó lépcsőfokot. Persze pont a peremére léptem és elestem. :')
2019. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huhhh....Nekem annyi van,hogy csak na. De csak azert mert sok kiszemeltem volt😂
2019. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pirulás, dadogás általános dolgok voltak nálam.
2019. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!