Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ha nektek bejön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha nektek bejön egy lány, akivel élőben is szoktatok beszélni, és rátok ír, késő éjszakáig chateltek, akkor utána ti is ráírtok?

Figyelt kérdés

És ha igen, mikor/mennyi idővel a hosszú chatelés után?

Kort is írjatok!



2019. jún. 22. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ráírnék másnap, de ilyen max álmomban történik :D


16/f

2019. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor igen
2019. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a kicsit félénkebbek?
2019. jún. 22. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Rá írnék persze, de olyan is volt hogy volt egy ilyen késő estig tartó beszélgetésem el köszöntünk jóéjt stb és reggel ő írt nekem hogy "jóreggelt" és szivecske :D vannak ilyenek, egyébként én szeretek is este beszélni emberekkel mert teljesen másképp gondolkodik olyankor az agyam mint sok más embernek ( nem vagyok skizofrén meg semmi, este jobban szeretek beszélgetni)

16/F

2019. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!