Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki vagyok készülve, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok készülve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapig jártam egy lánnyal, a lány nem mutatott semmi bajt ami köztünk lenne, minden szép és jó volt! Érettségi elött álltam így sokat kellett tanulnom és nem tudtam vele eleget foglalkozni, de ezt nekem nem mondta el, hogy elhanyagolom, mert heti 2x lementem hozzá! 60km-re lakik tőlem! 1 hete csütörtökön bevallotta hogy már nem szeret és hagyjuk ezt az egészet! Én ettől padlóra kerültem és a szóbelire is kihatott ez az egész így újra kell csinálnom néhány tárgyat! Olyanokat vágott a fejemhez amit ha elmond akkor úgy alakítom a dolgokat! Kb azóta 3-4 órákat tudok csak aludni és csak kattog rajta az agyam! Jó sok hülyeséget írtam neki és jól meg is bántottam, mert úgy viselkedett velem utána mintha nem is lett volna köztünk semmi! Az elmúlt pár napba írogattunk és olyan jeleket ad, hogy valami nincs rendbe ésaz a valami miatt lett vége az egésznek!"Ez se meg!", "Te is bántasz!", meg hasonlók! Egxszer se az volt a célom hogy bántsam még mindig szeretem de egyszerűen nem tudom elengedni, belopta magát a szívembe! Mit tegyek? Szerintem ő is szeret még csak nem őszinte magával! Annyira fáj, nekem nem ő volt az első barátnőm de ő valahogy mas mint az eddigi lányok, és szeretnék érte harcolni!

2019. jún. 23. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
"Ez se megy"* az jó ötlet lenne ha mint barát elhívnám állatkerbe vagy strandra? Csak hogy vele legyek
2019. jún. 23. 11:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne jó ötlet. Simán ne foglalkozz vele és de igen meg lehet csinálni.
2019. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
30 napig ne keresd! ne irj, ne hivd, semmit se csinalj vele. Ellenben magaddal minden olyan dolgot ami teged boldogga tesz, uj hobbik, edzes, a lenyeg, hogy meg kell mutasd jol erzed magad es magabiztos vagy es ez vonzo, ha tenyleg szeretett keresni fog de sok ido es energia es konny kell. En is ezt teszem most es onnan tudom hogy mukodik, hogy az exemmel evekkel ezelott igy jottunk ossze fel ev szunet utan
2019. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!