Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes még megpróbálnom? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még megpróbálnom? És ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdeném, tisztáznám, 14L

Nemrég volt egy tábor ahova jött egy tőlem egy évvel idősebb srác. Egy suliba járt velem, de sohasem beszélgettünk. Röviden összefoglalva, azt hiszem beleszerettem. Nem tudtunk sok dologról beszélgetni, de amikor együtt voltunk jól éreztem magam. Mivel most ballag a suliból többször nem találkozunk, csak egyszer egy szülinapi bulin. Mit tegyek? Valljam be neki az érzéseim. Ha igen az jó, ha egy gyors szájra puszit adok?



2019. jún. 23. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A srác adta valami jelét annak hogy tetszel neki? Ha igen akkor esetleg megemlítheted neki hogy tetszik neked..de azért a szájra puszi szerintem egy kicsit sok lenne még..
2019. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ezt egy kicsit túlgondolod. Szerény véleményem szerint nem szerelem amit érzel, hanem fellángolás, vagyis csak "tetszik". Tul.képpen nem ismeritek egymást. Szintén csak szerintem, de ahhoz, hogy beleszeress beszélgetnetek kell, megismernetek egymást.

Szintén csak egy tipp: ne valld be neki ilyen gyorsan. És az nincs kőbe vésve, hogy nem találkozhattok. Manapság már lány is fel szokta ajánlani, hogy menjenek el valahova. De ha ezt nem szeretnéd, akkor se legyen "egy gyors szájra puszi". Ha viszont számodra ez a buli lenne az elbúcsúzás, akkor kívánj neki sok sikert a továbbtanuláshoz, és naa itt jöhet egy arcra puszi. Ahogy értelmeztem ez lenne az első "igazid", ne siettesd el ennyire.:))



De persze semmi sincs előre megírva, bármi történhet, akkor pedig cselekedj úgy, ahogy a szíved diktálja.;)

2019. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem előbb nem túl feltűnően tudakold meg az egyik ismerősétől hogy őt érdekled-e.
2019. jún. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!