Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érzem magam jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem magam jól nélküle?

Figyelt kérdés
Van egy lany akiert teljessen oda vagyok es 2x buliztunk mar kozossen meg még par haverral(nekem életembe ezek voltak az első bulijaim azelött nem nagyon jártam el)És ha van egy buli ahova nem jön akkor én se megyek csak akkor megyek el ha jön ő is.Tegnap is buliztunk és amikor haza ment tök szomorú lettem nem is volt kedvem táncolni és rá 10-20percel én is haza mentem.Miért nem érzem jól magam nélküle?Nem is bulizok úgy ha ő nincs.Ezen hogyan változtassak,hogy haverokkal is jól érezzem magam?(Kellő alkohol megvolt😂)És bármennyit vedelek nem bírom akkor se elfelejteni és a legnagyobb tömegbe is őt keresem,még akkor is ha tudom nincs ott.

2019. jún. 23. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Mert szerelmes ebbe a lányba ,ez egyértelmű

16/L

2019. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Te nem a bulizást szereted, hanem azt a bizonyos lányt, akit említettél a szövegedben is. Szerintem érdemes lenne beszélgetned vele az érzéseidről. :)
2019. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!