Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fajta félelem bennem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fajta félelem bennem, felek hogy elveszitem a barátom, hogy elhagy, amikor épp nem beszélünk, találkozunk, attol felek hogy más lànyokal van, mit tegyek hogy ne gondoljak folyton ilyen rosz gondolatokra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodj meg!

Attól nyugodt leszel!😂


Figyelj! Erre tényleg csak azt lehet mondani, hogy bízz jobban benne, legfőképp magadban!

2019. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egy párszor mar meg csalt..szoval nem olyan könnyű benne meg bizni..de szeretem es persze hogy megbocsajtottam neki es ha megint meg tortene megint megbocsajtanak de el szeretnem kerülni hogy meg történjen
2019. jún. 23. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
És pont ezt használja ki, hogy mindig megbocsátasz neki... Komolyan nem látod, mennyire semmibe vesz téged ez az alak?! Ő nem szeret téged... akit szeretünk, azt nem csaljuk meg.
2019. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször megcsalt? Tulajdonképpen te miért is vagy még mindig együtt egy olyan emberrel, aki semmibe vesz téged és az érzéseidet? Jobbat érdemelnél nála, pláne, ha ennyire képes vagy szeretni valakit. Ahol pedig nincs bizalom, ott nem igazán fog hosszú, tartós kapcsolat kialakulni.
2019. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért vagyok vele együtt meg mindig mert tiszta szívemből szeretem.

14 éves voltam amikor megismertem. Annak mar 3 éve. Akkor jártunk 2 évet, most meg 1 honapja jarunk ujra

2019. jún. 23. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Nem kedves Kérdező! Te nem tiszta szívből szereted. Önbizalom hiányos vagy félsz az egyedül léttől, ez csak ragaszkodás. Inkabb válalod a megaláztatást, csak legyen valakid.

Teljesen egyetértek az #3-#4-el.

Más a leányzó fekvése az alapján amit irtál.

"Teljes szivedből" szeretsz szenvedni? Ne szúrj ki magaddal.

Megcsalt. És ne haragudj a kemény szavakért! De megteszi máskor is.

Ha tetszik kihasznál.

Jó ez neked így?

A következő húzásánál lépj tovább. Az 1 esélyt már megkapta. Eljatszotta? Nincs mire várni.

2019. jún. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!