Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem mi bajom. Szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi bajom. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki bejön már egy ideje a sulimba jár. Eddig csak messengeren -beszéltünk és amúgy nagyon aranyos. Most ugye jött a nyár és az elején még -beszéltünk is egyszer-kétszer de mostmár egyáltalán nem. És nemrég még emiatt tök szomorú lettem volna viszont most valahogy már annyira nem is. Mert értitek ha mindenféleképp beszélni szeretnék vele ráírnék. Persze arra is gondoltam hogy azért nem írok rá mert elég elfoglalt és nem akarok zavarni. De ezektől függetlenül egyfolytában rá gondolok és amúgy már kezd is idegesíteni hogy tök mindegy mit csinálok biztos hogy ott van -közben az agyam egy kis zugában. Mégsem szeretnék annyira írni neki. Szerintetek miért? Már nem annyira tetszik mint eredetileg? Vagy mi? Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek. Bocsánat ha túl hosszú lett és azért is ha hülyeséget kérdezek... 😅

2019. jún. 24. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, telejesen normalis amit erzel, szimplan csak irj ra nem kell ennyit agyalni ezen. Hivd el valahova, hidd el mindenki orul ha erdeklodnek iranta ;)
2019. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem(nem 100%ban ugyanez a story mert idősebb volt a csaj, de jól elbeszélgettünk ) az vált be,h.:

-ráírok, feldobva valami témát, esetleg kérdezni valamit magáról

Erre szinte biztos h válaszol és itt 2 opció van:

1 ha rövidre fogja a beszélgetést, vagy nem olyan válaszokat ad amilyeneket előtte,

2 ha ugyanolyannak érzed mint előtte.


Ha 1, akkor lehet van valakije/nem akar zavarni téged/ nem érdekled már/ lehet elcsípted pont akkor mikor fáradt.

Ha 2, . Vidd tovább úgy , h megmondja miket csinál mostanság, valami, Ami elveszi az időt/energiát(fontos.neérezze hogy faggatod!)

Ha nem mond semmi ilyet és nem akar belemenni a válaszadásokba, akkor átrepültél az "1"es opcióhoz.


Összegezve: várj még 1 pöppet, ne ez emésszen fel, foglald el magad másvalamivel, majd ha úgy érzed akkor írj rá így. Ha nem válaszolba én otthagynám a f***ba.. nálam alap: mindenkinek visszaírok, mert nem vagyok bunkó. Sajna ezt gyakran nem tartják be..

2019. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig visszaír és ő is érdeklődik már volt hogy több órát beszélgettünk szóval igazából ilyen gondom nincs csak nem értem miért nincs meg bennem a késztetés arra hogy írjak neki... De igazából ez sem igaz mert írni szeretnék és az első válaszolónak valószínű igaza van. Azóta már rájöttem hogy lehet tényleg csak annyi van hogy tudat alatt nem akartam őt zavarni és még most sem. De amúgy mindkettőtöknek köszönöm szépen a választ. 😊
2019. jún. 25. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!