Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire félős?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire félős?

Figyelt kérdés
17 éves fiu vagyok, nemrég közel kerültem egy lányhoz, nagyon össze melegedtunk az elmúlt hónap/hónapokban, és én elmondtam neki, hogy többet érzek iránta mint barátság, ő igy annyir mondott, hogy tudta, nem adott semmi jelet, en igy teljesen osszezavarodtam, majd masnap azt mondta, hogy ez kölcsönös, és mondta hogy szeressem, de tettekel, és én nem merek kezdeményezni se semmi, nem tudok belekezdeni. Valamivel tudnám növelni az önbizalmam vagy valami hasonló?

2019. jún. 25. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolt csak, hogy bizonyítsd, hogy ő kell neked. Nem arra kell gondolni, hogy "majd miután legyőzted a sárkányt lehetsz a pasim". :D Igazság szerint a legjobb, ha figyelmes vagy. Hallgasd meg ha valami problémája van, figyelj oda amikor beszélgettek. Sok apróság van, amivel ezt éreztetni tudod vele, és hidd el, semmi baj nincs azzal ha kicsit ráparáztál. Egy alakulóban lévő kapcsolat előtt állsz gyakorlatilag, természetes hogy félsz.
2019. jún. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ra, hogy mit szeret, mi erdekli. Es neha lepd meg aprosagokkal. Egy kedves uzenet reggel, vagy egy tabla csoki a kedvencebol csodakra kepes :) Nem feltetlenul 100 darabos rozsacsokorra kell gondolni ;)
2019. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel azt mondta hogy ő is érez irántad így már miért aggódsz csak legyél vele :D
2019. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta megtörtént az első csók stb, szóval minden király☺️
2019. jún. 27. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak kérdezd meg hogy lenne-e a barátnőd. Erre vár. Nálunk is így volt.
2019. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!