Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a legfontosabb? 16f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legfontosabb? 16f

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ti nektek, mint lányoknak, mi az ideál?

Vagy hogyan tudnám növelni az esélyeim a lányoknál?



2019. jún. 25. 01:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj ez az ideál dolog eléggé szerteágazó.

Ízlések és pofonok kinek mi tetszik éppen most a legjobban,mi a “tömegideál”

Ha csak azért szeretnél valahogy hasonlítani,hogy tetszel a lányoknak,jobban jársz,ha azt adod,aki vagy.

Ne bújj más bőrébe,mindenkinek más tetszik,te meg azért tetszel valakinek,mert tényleg az Te vagy:)

Ez az egész dolog relatív,legyél pozotív,mosolyogj sokat,a lányok imádjak,ha valakinek ilyen a kisugárzása,és nem depizik folyton.

Próbálgasd magad,hogy melyik vagy igazán te,és hidd el,ha jól érzed magad a bőrödben,mások is észre fogják venni.

Sok sikert!

16/L

2019. jún. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az ideálom:

Külsőre:

● sportoljon, mert én is imádok. (Ebből jön az hogy nem lóg a hasa, nem elhízott, van egy minimális izom rajta).

● legyen valamennyire igényes a megjelenésére, nem úgy értem, tőlem melegítőben is lehet, csak ne legyen pl zsíros a haja, szóval ilyen alap dolgok.

● arcra nincs ideálom, a férfiastól kezdve a babaarcig mindegy, az összkép a,lényeg és a szimpátia.

Belsőre:

● ne legyen hisztis, féltékeny

● legyen magas az EQ-ja, nem működne a kapcsolatom egy érzelmi analfabétával.

● legyen véleménye, es egy minimális szintű tájékozottsága, hogy el tudjunk beszélgetni.

● ha lehet választani inkább legyen bőbeszédű mert úgy kiegészítenénk egymást:D

Kb ennyi, szerintem nem nagy igények.

19L

2019. jún. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Az én ideálom nem a külsőségekben mutatkozik. Számomra a legfontosabb a hűség, az őszinteség és az érett jellem.

De ha arról kell beszélni, hogy mi az, amire felfigyelek... Nos, azzal kezdeném, hogy rocker vagyok. Ezért nekem leginkább a hosszú hajú rocker srácok jönnek be. Az erős testalkat is meghatározó tud lenni (itt egyáltalán nem az izmokra gondolok, szimplán egy erős testalkatra). Ezen kívül valamiért nekem a nálam sokkal magasabb fiúk tetszenek. De volt már, hogy másokra is felfigyeltem a rockereken kívül. Egyszer például egy rendezvényen láttam egy fotós srácot, akin látszott, hogy milyen szenvedéllyel űzi a fotózást és ez egyszerűen levett a lábamról. Tetszik, ha valaki ilyen szenvedélyesen űz egy hobbit, legyen az bármilyen a bélyeggyűjtéstől kezdve a zenélésig.

Beszélgetés szempontjából nekem az jelent sokat, ha sok mindenben hasonlítunk. Ezen kívül vonzó, ha az illető humoros, szakít időt rám (akár úgy, hogy csak miattam fennmarad sokáig) és kezdeményező típus.

Mindenesetre én úgy gondolom: a külső megfog, a belső megtart. Így a külsőn változtatás max több lányt vonz be, de attól még az nem biztos, hogy a belső tulajdonságaiddal “megtartod” őket. A belső tulajdonságaidon pedig ne váltottass. Azokon úgysem lehet igazán.

2019. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már ebből a három válaszból is lárhatod hogy mindenkinek más

Számomra nsgyon vonzó egy fiúban ha intelligens, ambiciózus tehát nem csak teng-leng a világban, fontos hogy legyen humora,nálam a szarkasztikus humor is nyerő mert én is ilyen vagyok de a fekete humort is tudom értékelni

Legyen világképe és tartása

Ne egy ilyen tutujgatnivaló kisfiú legyen aki semmiben és senkiben se biztos

Külsőre nincs ideálom mert úgy vagyok vele hogy ha az a fajta kisugárzás megvan benne amitől a fejemet kapkodom hogy Istenem ez a gyerek nem semmi akkor nem igazán fog érdekelni hogy zöld a szeme vagy barna

De nyilván legyen igényes

2019. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
2-es az vicc hogy ezek tényleg nem nagy igények és mégis alig teljesítek egyet-egyet. Olyan szánalmas vagyok xD
2019. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Pont ne foglalkozz vele mik az elvárásaik a válogatós tiniribiknek akik eldönteni sem tudják kinek írjanak vissza facen a napi szinten tonnaszámban pucsítós félmeztelen képeikre érkező lájkolók és üzengető, nyáladzó kanos hülye gyerekek közül. Azzal foglalkozz neked mi a legfontosabb. Senkinek ne felelj meg. Pont.
2019. jún. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
előző vagyok, lehet így nem lesz holnapra már kapcsolatod, de ami késik nem múlik, kerüld az érdek, látszat semmirevaló együttléteket amik általában úgyis szintúgy facebookra mennek magamutogatás céljából, majd eljön a te időd is, és akkor nagyobb valószínűséggel fogod megtalálni az igazit.
2019. jún. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előbb azzal kell tisztában lenned, hogy te milyen vagy, milyen egyéniség, ahhoz kell választanod a partneredet. Nem fordítva.
2019. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hatos

Azért ez a tiniribizés elég nagy általánosításnak tűnik a részedről

Tény hogy vannak olyan lányok

Éd láss csodát az is tény hogy rengeteg fiút érdekelnek ezek a "tiniribik"

És ismerek olyat aki teljesen normális fiú azt gondolná az ember hogy értelemes és mégis az ilyen lányok kellenek neki

Szóval azért nyilván azért van kínálat ebben a téméban mert van rá kereslet is

Visszatérve

Kérdező feltett egy egyszerű kérdést ami őt érdekelte szerintem a válaszokban sem volt semmi rossz mert senki nem azt írta hogy legyen sok pénze és egyebek

Arról nem is beszélve hogy a "tiniribiket" nem ezen az oldalon kellene keresgélni

Mert nem hiszem hogy este 10 órakor vagy akármikor is itt fogják megválaszolgtni a kérdéseket

Szóval ezt a "mai lányok idióta hülye p*csák akik semmire se valók" dumát szerintem engedjük el mert mint már mondtam a fiúk közül is jónéhányan vevők rá

Ennyi ez a véleményem éd nyugodt szívvel pontozzon le aki sksr

2019. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hatos

Azért ez a tiniribizés elég nagy általánosításnak tűnik a részedről

Tény hogy vannak olyan lányok

Éd láss csodát az is tény hogy rengeteg fiút érdekelnek ezek a "tiniribik"

És ismerek olyat aki teljesen normális fiú azt gondolná az ember hogy értelemes és mégis az ilyen lányok kellenek neki

Szóval azért nyilván azért van kínálat ebben a téméban mert van rá kereslet is

Visszatérve

Kérdező feltett egy egyszerű kérdést ami őt érdekelte szerintem a válaszokban sem volt semmi rossz mert senki nem azt írta hogy legyen sok pénze és egyebek

Arról nem is beszélve hogy a "tiniribiket" nem ezen az oldalon kellene keresgélni

Mert nem hiszem hogy este 10 órakor vagy akármikor is itt fogják megválaszolgtni a kérdéseket

Szóval ezt a "mai lányok idióta hülye p*csák akik semmire se valók" dumát szerintem engedjük el mert mint már mondtam a fiúk közül is jónéhányan vevők rá

Ennyi ez a véleményem éd nyugodt szívvel pontozzon le aki akar

2019. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!