Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szokott még eszetekbe jutni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott még eszetekbe jutni az első kapcsolat szerűségetek?

Figyelt kérdés

Azért így kérdezem mert komolyságàt tekintve az én elsőm közel sem volt az őt követőkhöz, DE az én érzelmeimet komolyabbnak érzem abból a kis hülyeségb és rendszeresen eszembe jut pedig 2 éve volt.


Nektek szokott az első eszetekbe jutni ? 17/l



2019. jún. 28. 20:31
 1/5 anonim válasza:
56%
Igen, a napokban egyre többször, gondolkodom hogy ráírjak,de nem merek:)
2019. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezen dilemmázok ! De szerintem ráírok
2019. jún. 28. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
nem. max akkor ha látom véletlen az utcán vagy bárhol, de akkor is csak annyi ugrik be, hogy mennyire utálom őt.
2019. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első igazi igen. Az elmúlt hónapokban napi szinten, pedig tizen x éve volt... :) Én szakítottam. Időnként szerintem előjönnek ezek.
2019. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Mostanában elég gyakran, főleg mikor belegondolok, hogy milyen fiúkkal ismerkedem szívesebben. Az elsőm 13 évesen volt, alacsony, szőke, kékszemű. Még mindig úgy gondolom hogy nagyon édes, és szerintem ez is volt a probléma. Nem tudtam rendes fiúként kezelni, mert olyan szép volt :'D A személyisége is elég lányos volt, ezért sok mindent megosztottam vele, pont úgy ahogy a barátnőimmel. Aztán a születésnapomon kérdezte meg hogy leszek-e a barátnője, és egyszerűen nem volt szívem visszautasítani. Ehhez képest manapság főleg "sötétebb" fiúkkal vagyok, akiknek teljesen más a stílusa, mint neki. Rájöttem hogy az olyanok mint ami ő volt, egyáltalán nem valóak nekem.


Egyébként barátok maradtunk :) nem szoktunk random ráírni egymásra, de ha találkozunk, akkor jókat beszélünk.

2019. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!