Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.F.M kérdése:

Hogyan lépjek túl? Hogyan engedjem el? 16/L 20/F

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki kb. 3 napja ejtett mert csaja van neki, mint kiderült.

De abban maradtunk hogy barátok leszünk... De nekem az összes barátom azt mondja hogy ez csak amolyan sablon duma.

De én .. képtelen vagyok nélküle akármire.

Vagyok, de nem érzek semmit. Belül üres vagyok. Nem tesz boldoggá semmi. Nem érdekel senki. Olvasok, de 3 oldal után azt se tudom mit olvastam ezelőtt egy oldallal. Leülök a zongorához, leütöm a billentyűket, de nem érzek semmit. Semmit.

Ha zenét hallgatok az biztos szerelemről szól. Szóval azt kéne hanyagolnom.

Vannak barátaim akik mellettem vannak, de asszem lassan elegük lesz a szenvedésemből. Beszélnek hozzám valamiről. Nekem egy perc múlva fogalmam nincs miről volt szó. Nem tudok figyelni sehova. Mindig a srácon agyalok, aki lehet csak szórakozott velem mindvégig és sose jelentettem neki semmit?? Nem tudom. De talán mégis jelentettem neki valamit. Akarok ebben hinni.

Nem vagyok jól, nem áltatom legalább saját magamat. Az elmúlt 3 napot végig sírtam.

Ugyebár, abban maradtunk hogy barátok leszünk... Szerintem így akart végleg lerázni... De ő sokat jelentett nekem. Nagyon. És hiányzik. És úgyérzem belepusztulok a hiányába. És nem tudom mit tegyek. Teljesen elveszett vagyok. És nem találom a helyemet. Nem tudom hová tartozom és kimerült vagyok.

Mikor fog ez elmúlni? Meddig fog ez tartani??

Valahogy tudom, hogy ha esetleg összejöttünk volna /nem jártunk/ az csak távkapcsolat lett volna. messze lakunk egymástól. És nem tudom na. De mindent meg lehet ugyebár oldani. De ő ezt sem akarta. A könnyebb utat választotta.

Tetszett már nekem srác de ő volt az első aki tényleg mélyen megérintett. És tényleg tetszett, és láttam benne valamit.


2019. jún. 30. 16:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak legalább maradtunk volna tényleg barátok. Jobb mint a semmi. Jobb mintha többet sose hallok felőle.
2019. jún. 30. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod. Hasonló helyzetben voltam mint te. 3 évig szerettem az exem és jött egy srác aki tényleg megtetszett aki azt tudta elérni,hogy legyen önbizalmam. Nagyon rövid idő alatt közel kerültünk egymáshoz és talán a jövőmet is eltudtam volna mellette tölteni,de jött az exe és kibékültek... nagyon magam alatt voltam. Keresett utána párszor,de nem tudtam vele őszintén és nyíltan beszélni többet. Bántott,hogy az ígéretei ködbe vesztek, folyton rá gondoltam és néha még mai napig elsírom magam ha rá gondolok DE, a világom nem belőle áll. Bántott és bánt még mindig a tudat,hogy nem lett belőlünk semmi,de akkor ezek szerint nem egymásnak teremtettek és ez teljesen rendben van. Az idő begyógyít minden sebet ha nem tépjük őket fel újra és újra, és majd egy nap úgy tudsz ezekről a sebekről beszélni,hogy már begyógyultak. Tudom,hogy nehéz,de muszáj akart is,hogy elfelejts valakit, és nekem nem úgy tűnik,hogy túl akarsz lépni rajta. Kicsi akarat erő és lassan minden megoldóik,de türelmesnek kell lenned. Ha gondolod rám írhatsz és beszélgethetünk, tudom,hogy ez jól szokott esni ilyenkor.
2019. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az lenne a legjobb,ha többet soha nem hallanal felőle. Mit eszel az ilyen sutyerákon?
2019. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos magad hoztad ebbe a kellemetlen helyzetbe.

Nem is jártatok. Mert ugye hát van barátnője.

Ahogy kiveszem ő nem táplált olyan érzéseket mint te, csak baratit. Kedves, aranyos lanynak tartott és ennyi. Ahogy észre vette többet akarsz leléptetett. Tehát az se igaz, hogy a könyebbik utat választotta. Nem volt honnan. A baratnőjét választotta.

Te egy idealizált képet kergetsz.

Hidd el! Átérzem mit érzel. Nem lekicsinylem. De ő egy hajasbaba amit nem kaphattál meg. Elveszteni pedig csak azt lehet ami a mienk volt. Ő nem volt a tied.

"Kelj fel és járj!"

Fejezd be az önsajnálatot, állj fel és lépj tovább!

2019. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy én nem az a fajta lány vagyok aki erős lelkileg, hanem gyenge vagyok. Hiába mutatom magamat erősnek.

És nem szoktam magamhoz közel engedni embereket, mert falat húztam magam köré, amit ő leomlasztott. És megszerettem.

De ez kín. Nagyon hiányzik. És kommunikálni nem tudok senkivel a környezetemben. És benne vagyok egy lelki válság teljes közepén. És fogalmam nincs mikor és hogyan lesz vége, valaki ki tud e húzni belőle.

2019. jún. 30. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!