Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak neten, irásban beszélgett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak neten, irásban beszélgettünk, részéről szerelem, részemről viszont csak bizonytalanság van. Most pedig miattam vége mindennek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapokig beszélgettem egy fiúval, akit neten ismertem meg. Eleinte fura volt nekem, hogy annyira nyiltan beszelt magarol, a munkajarol, hogy cegvezető. Hittem is meg nem is, hisz csak 18 éves, de vegül kiderült, hogy igaz. Nagyon kedves volt, udvrias es okos, viszont mindezek ellenére az ijesztett meg, hogy olyan hamar kimondta, hogy szeret. Eleinte távolságtartó voltam, hisz eleve úgy tudom, hogy akivel még nem találkoztál élőbe, abba nem lehetsz szerelmes. De aztán en is kezdtem többet érezni, mignem teljesen úgy viselkedtünk, mint egy szerelmespár. Képeket küldözgettünk egymásmak, ő hangüzetet is küldött, intim fotókat es videókat is váltottunk. De vegig nem voltam biztos benne, hogy szeretem-e. Először, mikor ezt felhoztam neki azt mondta ad időt, amiert hálás is voltam neki, majd folytatódott minden úgy, ahogy volt,hogy úgymond szeretem, de most megint elbizonytalanodtam. Mintha mar elegem lett volna a hamis érzelmekből. Felhoztam neki, ő azt mondta, hogy szeret, de ha csak egyoldalu ez, akkor ennek nincs értelme és hagyjuk inkabb egymást. Én mondtam, hogy adjon nekem még egy kis időt, de ő nem akar. Most pedig mar vissza sem ir, igaz, ez ma tortent. Meg is ertem őt. Most nagyon kétsébe vagyok esve, es nagyon hianyzik, lehet hogy mégis szeretem? Valaki valami tanács? Amugy egy hatar valaszt el minket. Találkozás nehezen menne. (17/L)

#ismerkedés #szerelem #bizonytalan érzelmek
2019. jún. 30. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi az istenért nem találkoztok? A tini cégvezető úrral :D

Hónapokig írásban... ez valami óvoda nagycsoport?

2019. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem hercegségem van, + a hadsereg főparancsnoka is én vagyok
2019. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ezaz..ha előbe találkoznánk lehet minden megváltozna, a véleményem is, de még nem volt rá lehetőség. Es igen..gyerekesnek tartom ezt az egész cuccot, de mégis aggaszt.
2019. jún. 30. 21:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom megragadtátok a lényeget...olyan szóljon hozzá legalább, aki segiteni is akar, nem csak vádaskodni, köszönöm!
2019. júl. 1. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vádaskodás. Ez tény. Alacsony az erkölcsi szinted és ezt a pasik nem tisztelik
2019. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen féle képküldés csak hónapok után történt meg és csak néhányszor..ha erre ment volna, akkor már rég dobott volna
2019. júl. 1. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
De csak egy gyereklány vagy és ő még csak nem is a barátod. Szegyellném,ha a lányom vagy a jövőbeli barátnőm ilyen lenne.
2019. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor egy utolso kur va vagyok, amiert csinaltam néhány hülyeséget, amit eleve nem is akartam, csak miatta megtettem, amit mar bánok is..mindegy
2019. júl. 1. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: A beismerés után kezdődik a lelki gyógyulás.

Nem kell ennyire megfelelni másnak,majd ha érett leszel,akkor találsz normális pasit,plusz rájössz,hogy mi az,amivel meg lehet tartani valakit. Megsugom,nem meztelen képekkel.

2019. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt nagyon jól tudom és nem is erre alapozódott a kapcsolatunk félreértés ne essék, csak ilyen is volt. De amúgy mindig meghallgattuk egymás problémáját. Neki elég sok is volt, mégis mindig próbáltam segiteni neki, ennek ellére nem éreztem azt, ami ő, hogy szerelmes. Es most hogy már nem beszélünk, mégis hiányzik..valaki magyarázza meg nekem, hogy ez most mi hát?
2019. júl. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!