Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sok kérdésem van a szerelmemme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kérdésem van a szerelmemmel kapcsolatban. Lent megtalálod őket!?

Figyelt kérdés

Tehát

Adott ez a lány

Nagyon szeretem, de egyszer már az első randink után dobott, azzal az indokkal, hogy nem hiszi hogy ebből lehet bármi.

Biztosan tetszettem neki,mert több jele is volt.

Mikor legelőször beszélgettünk, már úgy hivatkozott magunkra, hogy összerakta a nevünket, rengetedett nevettünk, a szar vicceimen is folyton nevetett, nagyon jól éreztük magunkat, éreztem a szikrát.

Beszélgettünk messengeren és nemsokára elérkezett a már említett randi.

Hatalmasat csalódhatott bennem, ugyanis annyira ráizgultam a dologra és annyira azt akartam hogy minden tökéletes legyen, hogy minden borzalamas lett. Egyáltalán nem adtam önmagam, nem viccelődtem, csak sivár beszélgetés volt.

Aztán mikor elköszöntünk megölelt, és nem ment egyből el, hanem csak állt velem szemben, én meg megköszöntem hogy eljött és otthagytam..akkor még fel sem űnt ez, de mostmár látom hogy mekkora idióta voltam.

Ezután dobott.

Nemrég újra ráirtam, mert ő az igazi, érzem és akarom őt.

Belement hogy újra beszéljünk, adott egy második esélyt.( ebből arra merek következtetni hogy ő is szívesen újrapróbálná)

Az volt a feltétel, hogy magamat adom, és nem izgulom túl a dolgokat.

Ezt tudom teljesíteni, mert olyan számomra, mert nem szerettem ennyire még senkit, úgyhogy ajándék lesz számomra, ha végre megint találkozunk, nem lesz időm elizgulni :D

Ja hát igen, azóta megbeszéltünk egy új randit és tervezem emlékezetessé tenni.

Meg akarom csókolni, és meg is kell tennem, mert ha megint nem lépek akkor vége.

Nade még sohasem csókolóztam. Nemtudom hogy kell és mikor.

Persze gondolom a szituáció adja magát, de mivan ha nem?

Akkor meg kell teremtenem.

Arra gondoltam, hogy ha sétálunk elé állok és azt mondom hogy van valami az arcán, letörlöm, de átvezetem a " törölgetést" simogatásba és aztán megcsókolom.

Vagy azt hogy megmondom neki hogy játszunk egy játékot. Csak követnie kell amit mondok, és a végén egy olyan dolgot mondok róla amit senki nem tud, de még ő sem.

Megkérem hogy adja oda a kezeit, aztán csukja be a szemeit és megcsókolom.

Utána azt mondom neki, hogy nagyon jól csókolsz, vagy valami hasonlót (ugye ez lenne a dolog amit senki sem tud róla).

Persze lehet hogy ezt is túlgondolom.

De azt sem akarom hogy egy elhamarkodott csókkal tönkretegyek mindent.

Mivan ha eltol?

Nagyon nem tudom hogy mit és hogyan kéne, úgyhogy minden leírt dologhoz kapcsolódó tanácsot és/vagy észerevételt szívesen fogadok!



2019. jún. 30. 23:42
 1/8 A kérdező kommentje:
A " mert olyan számomra" véletlenül maradt a szövegben! :D
2019. jún. 30. 23:45
 2/8 anonim válasza:
Szia! Jót mosolyogtam rajtad, gondolom még fiatal vagy, talán Ő az első szerelmed. Figyelj! Ne csókold még meg. Szerintem bőven elég ha tényleg magadat adod, legyél figyelmes, ha olyan helyre mentek, vegyél neki valamit (üdítő, fagyi vagy ilyesmik). Ha nem laktok egymástól messze, randi után jó, ha haza is kíséred. És ne izgulj! Nem fogod eltolni, ha tényleg magadat adod és ha tényleg szeret! Sajnos én elszúrtam a volt barátnőmnél. Remélem, Te nagyobb szerencsével jársz!Ha gondolod, elmondhatod mi lett a dolog vége. Szurkolok!
2019. júl. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előző vagyok. Még annyi, hogy csók helyett először inkább öleld meg vagy fogd meg a kezét. Akkor már nem fog bátortalsnnak tartani, de túl rámenősnek sem.
2019. júl. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*bátortalannak
2019. júl. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, tehát valóban nem idős, de nem is nagyon fiatal.

Az ölelésen már rég túl vagyunk, és szerintem a csók előbb van mint a kézfogás vagy nem? :D

Köszönöm a választ!

2019. júl. 1. 04:36
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az ölelés, puszi illetve kézfogás mind a csók előtt van. Mi legalábbis így csináltuk a barátnőmmel. Szintén előző hozzászóló vagyok.
2019. júl. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy az első randin mindenképpen beprobalkozom a csokkal, hogy érezze a szándékomat, hogy nem egy barátot keresek. Egyébként meg nem nehéz, csak ne parázz rá. DE soha ne várd a “tökéletes” pillanatot mert kimondottan olyan pillanat mint a filmekben valószínűleg nem lesz. Akkor történjen meg a dolog, amikor figyel rád, veled szemben all, rad néz, hogy ne legyen belőle kínos dolog, fontos, hogy határozottan csináld, mert kicsit creepynek tűnhet.
2019. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz egy szájra puszi is. Azt nem lehet elrontani szóval nem kell miatta izgulnod. Mondjuk amikor elköszöntök akkor megöleled majd utánna jöhet a szájra puszi is
2019. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!