Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok Fiúk (14-20)! Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Fiúk (14-20)! Milyen volt először bemutatni a barátod/barátnőd a szüleidnek? Fiú lányok (14-20életév) véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Mit és hogyan reagáltak? Elfogadták vagy azt mondták h nem neked való? Stb


Én a barátnőm ballagásán találkoztam a szüleivel, nagyon küzdöttem, szuper segítőkész voltam hogy tudjak h jó vagyok a lányuknak (azóta már vége sajnos a lány mást talált)

(16F szingli 😔 Budapesti vagyok)



2019. júl. 3. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi különös nem volt. Előre elmondtam szüleimnek, hogy ő csendesebb típus. Nálunk a családban mindenki nagydumás. Mivel kollégista voltam, régen láttuk otthon egymást, volt miről beszélnünk. Elkezdtünk beszélgetni, aztán a barátnőm is bekapcsolódott. Szimpatikus volt nekik. Ők tudják, hogy én elvárom mindenkitől azt, hogy szemembe mondja amit gondol. Ezért elhittem nekik és mint később kiderült igazat mondtak, azóta együtt vagyunk 3. éve.
2019. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te jó helyesen jártál el:) Csak így tovább! Amikor én felhoztam a pasim persze azt mondták nem hozzám való :))) de nem érdekelt amúgy nem bántották meg semmi csak azt mondták sztük nem illünk össze. 3 év lett belőle,aztán szakítottunk.Akkor sajnálták a szüleim hogy vége.
2019. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát anya adott egy doboz gumit :|


20/f

2019. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy barátom mutattam be a szüleimnek, egy közös programon, de ott is csak egy rövid ideig találkoztak (hosszú sztori), de olyan semmilyen benyomást keltett. Okos, illedelmes, nagyszájú (a jo értelemben), DE(!) a szülei már nagyon indultak volna és ezért elfelejtett elköszönni amit azért a szüleim megjegyeztek. De azt mondták elnézik neki 🤷

Amúgy semmi extra nem volt. Nem volt se jó se rossz. Csak úgy volt

17/L

2019. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden eddigi kedves ismeretlennek ☺️ mindenkinek hosszú tartós kapcsolatot kívánok 😊😉 aki új és van sztorija evvel kapcsolatban írja le ha úgy érzi.
2019. júl. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!