Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tálalok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tálalok olyan lányt, aki nem alkalmi? :?

Figyelt kérdés

Hali, kicsit furan érzem magam mer csomó part latok bulikba is, En mindig csak kavarok, (eddig 3bnom volt, egyik szakított velem, másik 2vel én, ha ez számit, az egyikkel azért mert modell és folyton ment ki franciába hetekre és nem birtam a távollétet, többi bonyolult, lényeg hogy mostansag valamiért annyiba hagyom a nőket buli utan miután beszelunk, és már hetfon megkerdezi hogy nem akarom e áthívni, de már előtte is elmondtam neki h nem szeretek így sietni, úgy vagyok vele h ami könnyen jön az könnyen megy, és elég kirivoan is oltozkodik (ez most csak egy pelda) és érzem h nem menne hosszú távon, miért csak ilyen lányokat fogok ki?


Szükségem lenne egy társra, aki a szerelmem,a legjobb baratom és akivel lehet hülyéskedni is.

Nem szokott gondot okozni hogy ne mennék oda nőkhöz (persze előfordult már, termeszetesen offoltak is már, hogy van barátja stb- talán ezek rendes lányok voltak) szóval onbizalommal nincs gond. De nem hiszem el h én nem talalok🤣🤣 ennyire ritka, mint a fehér holló?

Hiába pesti éjszaka ide oda,azért sok "normális" lány van, régebbről is tudom, de manapsag lehet h szerencsétlen szeriam van de nem fogok ki egy olyat se.

Pedig olyan jo lenne🤣


Ti is voltatok már így?


18f



2019. júl. 5. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Én még egyszerűen egy normális srácot nem találok ez van.Amúgy én is Pesti vagyok.

16L

2019. júl. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
61%
Én meg miért nem találok olyan lányt, aki alkalmi?
2019. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jezusom kisebb novellat írtam es elment a wifi nem küldte el amit beírtam, namindegy lényeg 1es sajnálom és már megkerdeztem priv. Hogy szted mi lehet a gond, keresel e vagy nem és ugy nem tálalsz stb. (Itt kerdeztem vna csak nemakartam személyes dolgokkal bezavarni a válasz reszleget


2es, jah értelek, legtobb haverom az lemászott meg hulyez h nem elek a lehetosegeimmel, ilyenkor megkapom h hat ők biztos ez meg az...xd Amit megertek de micsinaljak ha én nem vagyok ilyen?

Mar megszoktak h milyen vagyok ugyhogy mar nem "basztatnak" emiatt xd Egyszerűen nem elegitik ki a vagyaimxd nekem nem csak erre van szuksegem, érzelmesebb tipus vagyok

Egyik haverom most összejött egy csajjal és annyira jó látni h megvannak és szeretuk egymást h rendes feltölt engem, bízok abba h lesz majd vmi jó nagy durranás hehexd

2019. júl. 5. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
#3: Te azért írtál az első válaszolónak,mert ismerkedni akarsz vele,mert ő is pesti. Ez elég rossz duma volt.
2019. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, azért 🤣🤣 az egy dolog hogy 16 évesékkel nem állok le, De nem ismerkedni jöttem erre az oldalra, hanem a kérdést feltenni. Különben nem írtam volna le ide hogy már válaszoltam neki ha azon aggódnék hogy vajon más mit gondol.

Egy anonim oldalról látatlanba nekem elhiheted hogy nem keresek senkit🤣 érdekelt, mert hasonló cipobe van, és meghallgatnám az o sztorijat. ha gondolod elkuldomneked linkbe h mit írtam neki

Ennyi erovel o azért írta hogy ő is pesti mer ismerkedni akar?🤣🤣 véleményt nyilvánított. És azért írta h pesti, mer o se tálal, pedig mennyi ember van itt. Azért koszi h ideirtal:)

2019. júl. 5. 08:31
 6/7 anonim ***** válasza:
De a kérdésnek semmi köze Pesthez vagy bármelyik városhoz. Mindenhol vannak szutyok lányok,meg normálisak is,és mindenhol ugyanúgy kell udvarolni is.
2019. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind alkalmi, csak nem mind tudja még.
2019. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!