Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, vagy csak barátilag szeretem?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy szerelmet érzek e iránta, vagy egy igaz barátra leltem benne. A testvérem azt állítja, hogy biztos szerelmes vagyok belé, de én nem tudom eldönteni, még sosem voltam szerelmes, nem tudom milyen érzés. Nem voltak igaz barátaim, emiatt gondolom azt, hogy amit érzek az baráti szeretet. Nem tudok rá haragudni, a társaságában mindig boldog vagyok, vele őszintén tudok beszélni, és feltétel nélkül megbízom benne.

2019. júl. 5. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ez így kevés infó
2019. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha szerelmes vagy belé, nem tudsz másra gondolni, folyamatosan rá vágysz,akár már fantáziálsz is a köztetek lévő dolgokról, és bármelyik pillanatban akár az életedet adnád érte.Ezek alapjám döntsd el.
2019. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Na megyek elszívok egy cigit.
2019. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban szerelmes vagy akkor fel sem merül kétség hogy az vagy-e. Tehát most sajnos nem vagy.
2019. júl. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bogyobigyo26 ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy belé szerelmes, ha az lennél nem kérdezted volna meg, nekem régebben volt egy ilyen kapcsolatom. Belementem a kapcsoltba,amikor szakítottam vele, akkor nagyon megharagudott a legjobb barátom volt ma már nem igazán beszélünk:(
2019. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!