Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy fiúba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy fiúba aki pofon vágott mikor elmondtam neki. Mit csináljak? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Szóval 13 éve ismerjük egymàst és tökéletes legjobb barátok voltunk. Én azt gondoltam hogy ő is többet érez szóval mikor egy romantikus filmet néztünk és azon elmélkedtünk milyen magányosak vagyunk hozzábújtam. De azt hitte barátként csínáltam. A film végén elsírtam magam meg akart vígasztalni és akkor azt mondtam: szeretlek ő is ezt mondta majd mondtam hogy nem úgy hanem beleestem és pofon vágott. El rohantam tőlük és hazáig futottam ( szerencsére csak 2 km) annyira kivoltam hogy a bátyám válán sírtam ki magam. Mit tegyek? Az a legszörnyűbb hogy még mindig szeretem.

16L



2019. júl. 7. 01:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Nyalizz még neki, hátha a bordádat is eltöri.

Komolyra fordítva a szót: ezek után ez még kérdés?? Mert ha igen, akkor keress fel egy jó pszichológust.

2019. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Minden motivációm az volt hogy neki megfeleljek. Teljesen összetörtem de a szívem abban reménykedik hogy megbánja és legalább az eddigi kapcsolatunk vissza áll. Szörnyű érzés. És nem éreztem miért szeretem még😭😭
2019. júl. 7. 01:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben hanyagolnám azt a palit
2019. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Majd lesz másik fiú, akibe bele szeretsz! Ezt a valakit pedig barátnak sem tekinteném, nemhogy később vele újra megpróbáljam
2019. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Mindig megszokták bánni.

A 20.-nál is.

2019. júl. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy megbocsáss neki. Pofon vágott. Ezt nem lehet megbocsátani. Mivan ha mégegyszer is megteszi, vagy mégegyszer komolyabban bánt.
2019. júl. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Remélem a pofont is elmondtad a bátyádnak és ő viszonozta annak a kis senkinek. Ha az én hugimat bárki megütné, akkor az illető megtanulhatna törött kézzel véres orrot törölni. Most az a lényeg, hogy szedd össze magad és ne hagyd, hogy ez a hitvány alak lerombolja az önbecsülésed. Hugim 17, halálosan szerelmes volt 2 éve egy fiúba, de az nem viszonozta az érzelmeit, csak megfektetni akarta. Nagyon sok időmbe és energiámba telt, mire sikerült felnyitnom a szemét.
2019. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Minek kezdesz gyerekekkel?


16 éves vagy! FÉRFIAK versengenének érted, te meg pazarlod magad a taknyokra?

2019. júl. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Stockholm-szindrómás lányok everywhere..
2019. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Én nem értem itt mi a gond, lehet hogy spanyolok és romantikus spanyol filmet néztek... Ott teljesen normális egy pofon. XD
2019. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!