Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy derítsem ki, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel elég sokat beszélgetünk, és hamarosan találkozgatni is fogunk sulin kívül is. Nem mondta ki, viszont egyértelművé tette számomra, hogy tetszem neki. Én viszont nem tudom eldönteni az érzéseimet, hogy vajon mennyire tetszik és hogy akarok-e tőle többet. Eddig bárkivel randiztam, sosem volt számomra egyértelmű:/

És nem szeretném, ha az jönne le neki, hogy nagyon tetszik nekem, ha nem is így van.

Hogy döntsem el, hogy mit akarok?



2019. júl. 7. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele járni, és majd kiderül. Nincs előírva, hogy eleve csak akkor lehet elkezdeni járni, ha fülig szerelmesek egymásba.
2019. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az osztálytársam, és elég kínosan sülne el, hogyha mégis szakítanánk.
2019. júl. 7. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ti lennétek az egyetlenek. Tetszik vagy nem tetszik, látsz-e benne fantáziát? Ne az legyen, hogy most elszalasztod, utána meg rájössz, hogy mégis kéne, de addigra ő már mást talált.
2019. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!