Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két lány közé kerültem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány közé kerültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 1 éve vagyok a barátnőmmel,mondhatni kiegyensúlyozott a kapcsolatunk csak néha veszekszunk stb. 2 napja jottem haza a balatonról ahol a nyaralásom során megismerkedtem az egyik ismerősöm rokonával. Ő 18 éves, sokat járkáltunk ki, szinte egesz nap beszelgettunk 3 napon keresztul, utolsó nap kimentunk iszogattunk kicsit és elcsattant egy csók.. Nagyon megbántam hogy ezt tettem a barátnőmmel és a lányt is sajnálom, biztos kihasználtnak érzi magát.. Igazábol nem tudom mi tévő legyek az új lánnyal olyan jó volt minden, rég éreztem már ezt akkor csak mikor a barátnőmmel összejöttem.. Folyamatosan gondolok a lanyra nem bírom kiverni a fejemből, azt hiszem érzek iránta valamit.. Mit lehet ilyenkor tenni? Ki volt már ilyen helyzetben?

2019. júl. 8. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor azt lehet tenni, hogy tisztázod mindkét lánnyal, hogy még éretlen vagy és, hogy a kukid vezérelte az eszed és, megpróbálod békén hagyni őket, lehetőleg végleg!
2019. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Az újdonság varázsa. Egy év után lecserélnéd őt is. Sztem se vagy még érett.
2019. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Egyet értek az előzőekkel.

A másik miatt ne aggódj. Aki kis Ivás után a szájába enged 18 évesen,az max arra való, hogy kihasználják

2019. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jsbsnaj válasza:
60%
Szerintem ha az elsőt igazán szeretted volna akkor nem történt volna meg a másodikkal a csók. Szerintem maradj a másodikkal
2019. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Megfogod oszt megerőszakoolod mindkettôtt!
2019. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az újdonság varázsa.

20 évesen még éretlen vagy komoly kapcsolatra, ezért

- az új ismeretséget számoljad fel, felvilágosítva a leányzót, nem lehet köztetek semmi, mert kapcsolatban vagy.

- a kapcsolatot számoljad fel, megmondva mostani barátnődnek, hogy azért van erre szükség, mert a nyaralásod alatt megismert csaj jobban kell!

.

Mielőtt nagyobb kalamajkát okoznál, magadtól feküdj a két szék közül a pad alá!

2019. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban ha nincs eljegyzés akkor nyugodtan szakíts a barátnőddel.

1. Ha igazán szeretnéd akkor nem csókoloztál volna.

2. Ha pedig a másik lányt akarod akkor mind a hármótoknak az lesz a legjobb, mert féregség amit most csinálsz.

2019. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Új csaj kell neked.
2019. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ott őket és válassz engem. Béla bácsi/90
2019. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy éretlen lennél (ellentétben az előttem szólók véleményeivel).

Nem korfüggő dolog az, hogy az egyéves kapcsolatod már csak csupán megszokásból tartod fönn (gondolom), azt mondod, hogy "hát minden oké", de egész egyszerűen elmúlt ami volt.

Viszont nem szél dolog amit most csinálsz. Persze lehet, hogy az új csaj csak valami hirtelen fellángolás, és még hamarabb elmúlna a varázs, ha vele lennél továbbra, de az már biztos, hogy a réginek vége.

A réginek jobban tennéd ha minél előbb véget vetnél és esélyt adnál az újnak.

2019. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!