Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért szeretik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik a macisabb testalkatú fiúkat? És a fiúk miért a ducibb lányokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Mit értesz duci alatt? Mert van egy bizonyos határ ami után már ronda, szerintem.

Én a vékonyabb lányokat preferálom.

2019. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Most tehet szegény lány (vagy fiú) róla, hogy olyan amilyen? Persze, lehet, hogy lusta és zabál, nem kizárt. De genetikailag is lehet ilyen, vagy betegség, gyógyszer mellékhatása miatt. Engem abszolút nem zavar, ha amúgy rendes és kedves.
2019. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Általában az emberek azért híznak el, mert nem figyelnek oda mit esznek, nem sportolnak. Én is voltam ilyen cipőben, szóval tudom. Szóval igen is, az esetek többségében tehet róla az illető, hogy el van hízva. És szerintem nem abban kell keresni a hibát, akinek ez nem tetszik.
2019. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tapasztaltam, hogy jobban szeretnék a ducibbakat. Számomra se vonzó a túlsúly, bár talán egy picivel jobb a túlzottan vékony, anorexiás fiúkhoz képest. A legjobb szerintem az egészséges, izmosabb testalkat.
2019. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Macis fiú vagyok és azért szeretem a ducibb lányokat, mert én is az vagyok. Meg azok jönnek be.

19/f

2019. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Én dagi nő vagyok, és a dagi pasik tetszenek. Hogy miért? Mert jó lehet odabújni hozzájuk, jobb a szex (egy vékony pasin például nem lehet lovagolni, mert olyan, mintha egy papírra akarnék ráülni), nőnek érezhetem magam jobban mellette. Sajnos a helyzet az, hogy a duci pasiknak mindig az alacsony, vékony, kislányszerű nők tetszenek, így nekem esélyem sincs náluk. Világéletemben mindig vékony pasijaim voltak. A férjem is az, és ő kimondottan a dagi nőket szereti. Egy vékony nőben semmi vonzót nem lát, azt mondja, hogy olyan lenne, mintha saját magát ölelgetné. Más is mondta már, hogy amikor vékony barátnője volt, akkor szúrták a kiálló csontjai. Ezzel persze nem arra célzok, hogy minden pasi így gondolkozik, mert dehogy, nyilván csak azért tudok ilyen példákat írni, mert dagi vagyok, így ezeknek tetszem, nem az fog próbálkozni nálam, aki modellalkatú csajt keres. A pasik gondolkozását jól kifejezi ez a mondás: "Nagy kufferba jó pakolni, de ciki vele utazni."
2019. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kifejezetten nem jönnek be a macisabb test alkatú fiúk. Egy alacsony , vékony lány vagyok, és nekem mindigis a magasabb/ vékonyabb de kevés izommal rendelkező fiúk jöttek be. Ez van
2019. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
A 6-osnak üzenem hogy ezt benézte.Ha a nő kövér s a férfi is,akkor azon mit lovagolsz?Hacsak a férfi nem egy 30 cm szerszàmmal harcol.A testesebb nőnek vékonyabb férfi való,mert jól meg tudja rakni azt a nagy kuffert.Forditva meg ordítva.1-0 a sunák javára
2019. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Duci lány vagyok, sosem tetszettem senkinek, nyilván nem csak ezért, de a férfiak általában a vékony nőket szeretik, amit én meg is tudok érteni, mert tényleg átlagban milliószor szebbek egy vékony lány, mint pl én. Fiúknál nekem valahogy sosem az számított, hogy mackós vagy vékony… Sablon szövegnek fog hangzani, de annál vonzóbb nincs, amikor egy férfin/fiún látszik, hogy intelligens, vannak érzelmei és jóindulatú. Általában ez a tekintetben, mozdulatokban és cselekedetekben meg is nyilvánul és ez iszonyatosan vonz. Meglepő, hogy a legtöbb fiú aki ezek miatt tetszett, kifejezetten vékony volt. Ennyit a mackósságról, a duci lányokról, meg az ilyen sztereotípiákról.


16/L

2019. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*szebb
2019. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!