Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 Éves vagyok bele szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 Éves vagyok bele szeretem egy 32 éves Ferfiba ez normális?

Figyelt kérdés
És ráadásul nem is magyar de tud magyarul és ő mondta először hogy tetszem neki nem tudom hogy mit tegyek

2019. júl. 13. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Csak nem pedómaci az?
2019. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem szerettél bele.
2019. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Török a csávó csak tud magyarul
2019. júl. 13. 22:35
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Tini korban normális hogy felnőttekbe szeretsz bele. Tapasztalatlan vagy ő meg mint impozáns érett férfi áll előtted.

De ne engedd hogy elcsavarja a fejed és ne gyere össze vele. Rosszabb (és legvalószínűbb) esetben csak a friss húst látja benned akivel le lehet feküdni, aki még szép és szexi meg miafene. Jobb esetben tényleg tartós kapcsolatot akar veled, csak hogy kedvére formálhasson téged, a saját álomnőjévé. Ennek során számíthatsz beteges féltésre, a magánszférád megsértésére stb. stb.

2019. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha török meg pláne ne gyere össze vele. Érdekes felfogásuk van nekik ott a nőkről. Valószínűleg a szülőgépet látja benned.
2019. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
A törököt került el jó messzire, más felfogásuk van a nökröl...mint tárgy kezelik öket.
2019. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha magyar lenne se normalis h 16evesekre hajt.
2019. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2019. júl. 13. 23:18
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, apakomplexusod van?
2019. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Azzal nem értek egyet, hogy a törököknél tárgynak tekintik a nőket. Törökország persze mohamedán állam, de főleg az ország nyugati részén szinte teljesen nyugati rendű a házasság is (max hagyomány szintjén vannak iszlám szokások, amúgy ez pont olyan, mint hogy mi keresztények vagyunk de nem jár el senki templomba). Az emberek nagy része teljesen szekuláris ott pont mint mi.

Az arabok (nagy részével) keverik az előttem szóló válaszadók a törököket. Ezt leszámítva egyetértek velük.

2019. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!