Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek?! Teljese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?! Teljesen szétesetem.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy táborban( ahonnan tegnap jöttünk haza) voltak vicces, ciki és zavarba ejtő pillanatok. Én fülig belezúgtam ilyet még nem éreztem. Eddig nagyon vad gondolokásom volt amire nem vagyok büszke. Viszont ez megváltozott, mikor megláttam a zuhanyzótól egy száll törülközőben végigsétálni, nem az jutott eszembe hogy de jó lenne megdöngetni, hanem az hogy milyen fantasztikus érzés lenne a testét gyengéden csókolgatni. Szóval találkoztunk a havajövetel után tegnap este. Elmondtam neki mit érzek és azt mondta neki sem vagyok közömbös és az ajkára harapott.(baromi sexy volt) Kétségbe estem, mit tegyek? 17F

2019. júl. 14. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ébredj fel 😉
2019. júl. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De komolyan kérdeztem! Légyszi normális válaszokat írjatok!
2019. júl. 14. 07:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni, akár Messengeren, ha van alkalmad élőben! Majd ahogy alakulnak a dolgok, hívd el vhova! Csak légy magabiztos és udvarias! Ha a lánynak is tényleg tetszel, könnyű dolgod lesz! Hajrá!

18/L

2019. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!