Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen belzúgtam, mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belzúgtam, mi a fenét csinàljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy táborban( ahonnan tegnap jöttünk haza) voltak vicces, ciki és zavarba ejtő pillanatok. Én fülig belezúgtam ilyet még nem éreztem. Eddig nagyon vad gondolokásom volt amire nem vagyok büszke. Viszont ez megváltozott, mikor megláttam a zuhanyzótól egy száll törülközőben végigsétálni, nem az jutott eszembe hogy de jó lenne megdöngetni, hanem az hogy milyen fantasztikus érzés lenne a testét gyengéden csókolgatni. Szóval találkoztunk a havajövetel után tegnap este. Elmondtam neki mit érzek és azt mondta neki sem vagyok közömbös és az ajkára harapott.(baromi sexy volt) Kétségbe estem, mit tegyek? 17F

(TUDOM HOGY MÁR KIÍRTAM, DE LÈGYSZI SEGÍTSETEK)



2019. júl. 14. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na jó. Figyu, legelőször is nyugodj meg, ismerem jól a helyzeted.

Semmi okod ennyire izgulni, a csajnak bejössz. Tehát tetszel neki. Azaz ebből lehet még bármi. Érted? Vágod?! :D

A legfontosabb, hogyha bármi kétséged adódna, azt ne mutasd a lány felé. Legyél határozott, és lássa, hogy neked ő egyértelműen tetszik, és akár azt is vállalod, hogy még egy kicsit húzzon (de azért ne sokáig, mert az már másba menne át). Ha eddig önmagadért tetszettél neki, akkor továbbra is azért fogsz. Vagyis semmi dolgod nincs, csak add önmagad, és ne beszélj hülyeségeket.

Azt ajánlom, hogy hívd el egy randira minél hamarabb, és addig is beszélgessetek. Találj ki valami olyan randi helyszínt, ahol lehetőleg estefelé kettesben, nyugodtan lehettek, (ha a lány vevő rá, akkor én vinnék egy üveg bort is, de persze ha nem szeretné, akkor ne), onnan úgyis érezni fogod, hogy mikor kell minek lennie.

Sok szerencsét ;)

2019. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszönöm
2019. júl. 14. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan!Az elsőnek igaza van!!


Nem kell izgulnod,hisz tetszel neki!Ahogy az első írta én is csak azt tudom írni,h add önmagad,és hívd el vhova!


Nagyon szurkolok,majd írd meg h mi lett!:D

2019. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat, majd megírom ha van fejlemény. Ha valakinek van még tanácsa mondja légyszi
2019. júl. 14. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább nyugtatás. Ha mégsem tetszel neki, akkor is, a lányok meggyőzhetőek, szóval emiatt se aggódj. Abból, amit írtál, jó úton jársz.
2019. júl. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Jöttem már össze olyan fiúval, aki tetszett nekem, de nem voltam szerelmes. Később teljesen belezúgtam, mert annyira kedves, és édes volt velem.


Túl sokat nem tudok mondani, a többiek elmondták.


Sok szerencsét, remélem jól sikerül. Tartsd meg őt.

2019. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!