Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Milyen ha szerelmesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
16L

2019. júl. 16. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez engem is érdekelne!
2019. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Változó

Inkább kerülöm, vagy nem mutatom ki, mivel szerintem egyfajta gyengeségnek tűnik/hat. (Ezért is lett vége az előző kapcsolatomnak, mivel azt hitte, hogy nem szeretem...)

Persze azóta sem változtam :-(

2019. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a gyengeség jele. Lányként leírhatatlanul jó érzés mikor egy fiú oda van érted, megnyugtató, örömteli és biztonság érzetet ad. Legalábbis nálam
2019. júl. 16. 10:20
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát, amikor vele vagyok folyamatosan fogom a kezét, vagy ha megállunk állandóan csokolgatom, plusz vagy 200-szor elmondom hogy"szeretlek,, 😁
2019. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Mégjobban leszarok minden egyéb dolgot
2019. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Amikor ránézek a páromra csillog a szemem.

Mindig hozzá kell érnem, simogatom, csókolgatom a testét.

Szeretem minden testrészét és mindent ami hozzátartozik.

Meghallgatom és figyelek a részletekre.

Számomra mindennap gyönyörű még akkor is ha nincs rajta smink.

Ő jár mindig a fejemben és nem tudok más nőkre gondolni, se szexuálisan se máshogy.

Gyakran mondom neki, hogy szeretlek,de ez nem tudja kifejezni mennyire szerelmes vagyok és odavagyok érte.

2019. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat de jöhetnek még!🙂
2019. júl. 16. 11:51
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Igyekszem mindig a közelében lenni. Szeretek kontaktok tartani vele, fogni a kezét, átölelni, megcsókolni.

Szeretem meglepni kisebb ajándékokkal.

Megpróbálom a a szababídőm nagy részét vele tölteni.

Sokszor elmondom neki hogy mennyire fontos és mennyire szeretem.

Mellette mindig jó kedvem van. 😊

2019. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Én is úgy vagyok mint a 6-os. De kiegészíteném azzal a felével is, amikor nem vele vagyok, és a szerelem elejét járom:


Rengetegszer van, hogy figyelmetlen vagyok, szórakozott, és mások is mondják hogy olyan vagyok mint aki majdnemhogy részeg, mert folyton mosolygok, állandóan jó kedvem van. Nagyon sokmindenhez támad kedvem, amihez előtte nem volt, pl. valahogy ezekben az időszakokban van a legtöbb kedvem új dolgokat kipróbálni.

Nem érzek szexuális, vagy bármilyen vonzódást senki iránt, a szerelmemet kivéve. De ekkor is inkább azt érzem, hogy csak szimplán vele lenni is jó, ha nem fekszünk le az se gond, csak együtt lehessünk. Eszembe se jut az önkielégítés, nem látom értelmét.


Röviden: háttérbe szorul a tesztoszteron, és előtérbe kerül a szerelem.

2019. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Majdnem mindig csak Rá gondolok. Várom,h vele lehessek. Ha meglátom,a pillangók repdesnek a gyomromban. Ölelném,csókolnám állandóan! :)
2019. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!