Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17-18 éves lány egy 11 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves lány egy 11 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés
Működhet, ha szeretik egymást, és a lány érettebb, már kb úgy él mint egy felnőtt bizonyos körülmények miatt?

2019. júl. 16. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha igazán szeretik egymást,akkor működhet!Az már más tészta,h törődtők-e azzal,h ki mit mond a korkülömbségre!:/
2019. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát van pár kérdéses dolog, pl. mire te kijárod az egyetemet ő 35 lesz, vagy egyből gyerek egyetem után vagy nagyon öreg apa stb. viszont, ha szeretitek egymást megoldjátok.
2019. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
#2 honnan veszed hogy egyetemre jár? 😂
2019. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Klau97hun ***** válasza:
76%
A korkülönbség legyen a legkevesebb bajotok ha szeretitek egymást, szerintem ez abszolút felvállalható ennyi idősen.
2019. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Jobb jövőképpel rendelkező emberek oda készülnek 17-18 évesen szerintem nem műkörmösnek :)
2019. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim között ugyanennyi korkülönbség volt. 20 évig bírták egymással.

Keresztanyám és keri apám között szintén ennyi volt. 22 évig bírták egymással.

Nagynéném és volt férje között 18 év volt. Már nem bírták, hogy az egyikük alig múlt 40 és épp élné ki magát utoljára, a másikuk meg már 60 éves és nyugdíjba készül menni, így szintén válás lett a vége olyan 20 év után.

De például ismerek olyan 18 éves lányt is, aki tervez szétmenni 2 év után a 40 éves párjától, mert elege lett, hogy annyi baj van a vele egyidős gyerekeivel, és a volt feleségével.


Az, hogy most a 20 évet jóként élnéd meg vagy rosszként, azt te döntöd el. Mindenkire bízom annak az eldöntését, hogy vajon azért húzták ki 20 évig, mert olyan jól működött a dolog, vagy azért nem tartott tovább, mert olyan nagy a korkülönbség. Lehet az ekkora korkülönbségnek előnye/hátránya ugyanúgy.

A példáim nem mérvadóak, csupán csak kiindulási pont, hogy legyen mihez viszonyítani.

2019. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Természetesen tervezek egyetemre menni, ez alap. Viszont tulajdonképpen már most is szinte önellátóként kell működnöm, emiatt, mivel hamarabb beleszoktam a dologba nem tartanám problémának, ha 20+ évesen, fiatalon szülnék. Tudom, hogy sokaknak van ilyenkor az ,,éljük ki magunkat’’ dolog, de én elég introvertált, csendes vagyok, nem az a bulizós, vadulós típus, erre sosem volt igényem, és ha csak nem változik a személyiségem alapjaiban radikálisan, nem is lesz.

Nyilván ezek mellett is rengeteg a rizikó, de azt hiszem a válaszok alapján összességében bizakodó lehetek. Végülis elsősorban nem a bizonyosság számít, hogy örökkön örökké együtt leszünk, hanem a jelen és minden eltöltött boldog pillanat. Persze ennek ellenére, még mindig stresszelek ezeken a problémákon, amikre ti is felhívtátok a figyelmet, úgyhogy szívesen fogadok még tanácsokat, tapasztalatokat.

2019. júl. 16. 22:13
 8/10 anonim válasza:
11 év annyira ne sok szerintem. Bár magamat nem tudnám elképzelni egy ennyivel idősebb pasival. De ugyanakkor ha egy ilyen párt látok nem ítélem el, nem szólom meg őket, a hátul mögött sem. Ez mindenkinek a magánügye, ha szereti szereti, ha nem működik a dolog úgyis vége lesz. Szerintem adjattok esélyt magatoknak. Van ált. sulis barátnőm akivel még tartjuk a kapcsolatot, neki idősebb a pasija 8 vagy 9 évvel, és ők pl 5 éve jól megvannak.
2019. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem teljesen normális, ha idősebb a párod. Ma ez már nem számít, csak az hogy összhangban legyetek és szeressétek egymást. Én is az idősebb férfiak körét pártolom inkább. :) 16/L
2019. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köztünk 16 év korkülönbség van. Elsőéves egyetemista voltam, amikor megismerkedtünk, annál a családjához tartozó cégnél dolgozott, ahol én nyáron szakmai gyakorlaton voltam. Ez egyébként vidéken volt, ő pedig valójában Budapesten dolgozott, csak gyakran járt le a vidéki anyavállalathoz, így találkoztunk. A gyakorlat után felajánlották, hogy év közben is dolgozzak a cégnél kötetlen munkaidőben, amit a tanulás mellett elvállaltam, és Pesten bejártam a céghez, ahol ő dolgozott. Itt kezdtünk el ismerkedni, de annyira hasonlóak voltunk érdeklődési körökben, gondolkodásmódban, hogy szinte fel sem tűnt ez a korkülönbség. Fél évig voltunk tisztán csak munkatársak, vagyis valamilyen szinten én alá voltam beosztva, aztán fél évig ismerkedtünk, találkozgattunk, és a második nyáron jöttünk össze. Rá egy évre, most júniusban megkérte a kezemet, úgyhogy friss jegyesekként elmondhatjuk mi is, hogy a kor nem lényeges tényező, ha valakik szeretik egymást. :)
2019. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!