Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki azt mondja meg tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja meg tudom is h marha joképű vagyok (F) és mérnem akaszkodnak ram a csajok, pedig annyira szeretném, inkabb lepattintanak és latom mások olyan szarul neznek ki es olyan barátnője van hogy huu?

Figyelt kérdés

szinte mindenki boldog parkapcsolatban el de én olyan rosszul erzem magam, bevallom szomorú vagyok nagyon. Mit tegyek?

Értelmes valaszokat kerek mert teljesen összevagyok omolva, hogy nincs baratnőm?


2019. júl. 16. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megne haragudj de ezzel a hozzáállással,hogy : huh de jól nézek ki, mégis a bűn ronda embereknek van csaja, nem fog összejönni.
2019. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Attól még hogy jóképű nem fognak a lányok kezdeményezni max pár nyomulós fajta. A többi csak jeleket fog adni neked hogy próbálkozzál. Úgyhogy azt javaslom hogy neked kéne kezdeményezned.
2019. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Hiába lehetsz jóképű, már az írásod alapján sem tűnsz egy kicsit se szimpatikusnak.

Tudod, a külső nem minden.


18/L

2019. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, amiért képes vagy leírni, hogy "mérnem". Magas intelligenciára vall, valószínűleg nem tudják kezelni, hogy nem csak "marha jóképű", hanem okos és szerény is vagy.
2019. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bogyobigyo26 ***** válasza:
A hozzáállással van baj, és nálam a külső nem nagyon számít, a nagyképűség viszont elég nagy hátrány 🙄
2019. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem elég csupán annyi, hogy jól nézel ki. A belső is nagyon fontos, a beszédstílusod, stb nagyon hozzájárul ahhoz, hogy a lányok miképp viszonyulnak hozzád
2019. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők is írták, elég valószínű,hogy a stílusoddal van a probléma. Tudatalatt is taszítod a lányokat, még ha élőben nem is vagy ilyen "magabiztos". Vagy lehet nem is vagy annyira jóképű,hiába mondják neked..

19/L

2019. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jézusom :D

Hát ilyen öntelt módon sosem fogsz senkivel sem összejönni. Like wtf my guy, hűtsd már le a csöcseidet xd

95% külsővel de 0.5 % belsővel semmire se mész tesó.

2019. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert 12 eves vagy?
2019. júl. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doros válasza:

A nők között, a pasikról alkotott véleményben van egy "túl szép" kategória.

Ha annyira jóképű, de nincs stabil barátnője, akkor ott valami gáz van.

Jelen esetben vedd le a nagy mellényt, pubi, mert a végén még megbotlasz az aljában.

2019. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!