Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Egy pasinak lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy pasinak lehet nálatok esélye akkor, ha elsőre nem szimpatikus (úgy, hogy nem nagyon ismeritek)?

Figyelt kérdés
Szóval,ha hallottatok róla néhány sztorit ami őt rossz színben mutatja be,ezért van róla negatív véleményetek.Viszont még sose beszéltetek vele,csak a pletykák alapján tudtok róla dolgokat.Aztán odamegy hozzátok beszélni akkor,hogy reagáltok?Van esélye nálatok?

2019. júl. 16. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez egyszer már volt nem?
2019. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez már volt.
2019. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Beszélek vele, aztán meglátom, hogy mennyire szimpatikus.


18/L

2019. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer így szerettem bele egy srácba, hogy először nagyon nem volt szimpi a sok negatív sztorik miatt, de elkezdtunk beszélni, és megszerettem, össze is jöttünk, aztán megbantott hasonló sztoris dologgal
2019. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan story jutott a fülembe,h ő mennyi lányt megfektetett már,biztos h ha oda jönne hozzám,máshogy viselkednék/állnék hozzá!Amennyiben látom h ő tényleg küzdene értem,és nem azt akarja h lefektet majd másnap az minden ismerősének,vagy az egész sulinak elmondja h ő is megvolt,akkor valószínű h ha nekem tetszene,velem kedves és lehet vele hülyéskedni akkor ha megkérdezné h leszek-e a barátnője,akkor talán igent mondanék!De ahhoz kell sok-sok hónap,h kiismerjem!
2019. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Másnap a
2019. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lenne esélye.😊
2019. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen. Szóval igen, van. :D
2019. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bogyobigyo26 ***** válasza:
100%
Addig nem ítélek el senkit amíg nincs róla saját véleményem😉
2019. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!