Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy picit túlsúlyos lány is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy picit túlsúlyos lány is lehet vonzó egy fiúnak? (Kb 20 kiló felesleg, főleg combon hason mellen és fenéken)

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok. Erre én is kíváncsian várom a válaszokat(am igen, csak kérdés,hogy milyen fiúnak)
2019. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
76%
Igen. Miért ne lehetne? Hiába szép külső ha belül meg rohad valaki. A szép léleknél vonzóbb és szebb nincsen. Elmesélem az en történetem. Hangsúlyozom elore en voltam a barom. Volt egy barátom eszméletlen jó pasi volt kb nem létezett olyan nő akinek ne kellett volna, ő ezt ki is használta én Nagyon szerelmes voltam de nagyon ,meg teszett is az hogy en kaptam meg úgymond ezt az álom hapsit, ő megcsalt nem 1x nem 2x nem 3x, eljegyzett mellettem egy lányt es még en megakartam bocsájtani, nem hagyta a buszkesgem úgymond hogy másé legyen... Megütött, ott lett eleg belole, mostmár vissza gondolva tudom azt hogy mit sem er a külső ha belul meg ilyen valaki. Most egy olyan férfival elek egyutt aki alapvetően nem a zsanerem de olyan lelke van ami minden kulsoseget elfeledtet. Remelem erted mit akartam kinyögni 😁😊
2019. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nekem eléggé bejönnek a duci lányok, nincs gondom velük ugy, hogy hajrá. Dobd be magad a kiszemeltednél.
2019. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kiszemeltem, mert nem merek senkibe beleszeretni. Felmerül bennem hogy valaki milyen helyes és de jó lenne ha a karjaiba zárna és megcsókolna. Egy ilyen gondolat után napokig szomorú vagyok hogy úgy sem történne meg. Azért mert nagyon nagy a mellem a szüleimen kívül senki nem ölel meg😢
2019. júl. 16. 23:09
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

20 kiló felesleg egy tinilánynál (kategóriából feltételezem, hogy az vagy) nem a picit túlsúlyos kategória.


Most én leszek a szemét, de ahelyett, hogy gyakorikérdéseken próbálsz vigasztalódni kezdj el változtatni - ne mások miatt, magad miatt. Feltételezem, hogy téged is zavar, hiszen akkor nem írnál ki ilyen kérdést. Persze, biztos van olyan srác, akinek így is tetszel és szeretni fog, hiszen a külső nem minden, de az egészséged érdekében én most elkezdeném ledobni a kilókat, amikor még jobb az anyagcseréd és könnyebben leszalad. Gondolj bele, megtalálod álmaid pasiját, aki szeret túlsúlyosan, lesz két imádnivaló gyereketek, akik aztán járhatnak a kórházba a szívbeteg/diabéteszes/istentudja milyen anyukájukhoz. Drasztikusan hangzik, de tapasztalatból beszélek és nem azért írom ezt a kommentet, hogy megbántsalak vagy elszomorítsalak.


Jót fog tenni mentálisan és fizikailag is, ha sikerül fogynod. Amennyiben betegség miatt van túlsúlyod persze árnyaltabb a dolog.

2019. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Sőt ilyen lányok, akár más lányoknak is tetszhetnek ;)

18/l

2019. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
20 kiló felesleg az nem picit túlsúlyos hanem dagadt. Ha nem akarsz idő előtt elhalálozni sürgősen válts életmódot.
2019. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nem jött volna le én beteg vagyok és minden küzdés ellenére is lehetek 30 évesen dabéteszes. És hivgyiétek el hogy küzdőn de ez nagyon nem egyszerű!
2019. júl. 16. 23:27
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
30eves-tini párkapcsolatok?
2019. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Igen, lehetsz. Van akinek nem a külső számít és elfogadó. Kevés ilyen van, de van. Ő a betegséged is elfogadja.
2019. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!