Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta ha hazaér ír....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ha hazaér ír. Szerintetek is hajléktalan?

Figyelt kérdés
Viccet félretéve, van egy srác, akivel folyamatosan bamuljuk egymást de nem lépünk semmit. Illetve egyszer beszéltunk a buszon, de az nem jelentett semmit. Évzárón tudtam meg a nevét, aztán mikor pár barátommal beszélgettünk odajott és ott ült velem szemben, bamultuk egymást meg ilyenek, persze beszélgettünk de annyira el voltam varázsolva hogy azt sem tudtam mi történt. :D bekovettem instan, ő visszakovetett, lájkolta a képeim és bejelolt. Tegnap Rairtam, rögtön válaszolt, de el kellett mennie mert fontos dolga volt. Azt mondta majd később beszelunk de azóta sem keresett. Szerintetek keressem? Bejövok neki?

2019. júl. 18. 08:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%
Lehet hogy csak nekem nem esett le de én nem értem hogy mi utal itt arra hogy hajléktalan. Lehet hogy csak fél visszaírni. Szerintem megér egy próbát de ne számonkérősen írj még akkor se ha mérges vagy
2019. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
100%ban poénból írtam. Köszönöm a valaszt
2019. júl. 18. 09:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Irj rá valami poénosat, amiért elfelejtett visszairni.. aztan ha visszair fogod tudni hogy mi a helyzet veletek..

Ha meg semmit nem ír akkor meg egyértelmű..

2019. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát gyűjtök egy kis bátorságot és talán rairok, köszi a valaszt:)
2019. júl. 18. 12:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Te szimplán bolond vagy
2019. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kifejtened?
2019. júl. 18. 16:34
 7/17 anonim válasza:
100%
Tök kíváncsi vagyok, majd mesélj légyszi mi történt! Én drukkolok :DD
2019. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leesett a poén és szerintem ideilett. A fiúk is szeretik a humoros csajokat szóval sok sikert! De azért ha látod,hogy sokszor nem keres fel önszántából hanyagold,nem éri meg hogy ráhajts miközben nem is érdeklődik. Sok sikert! :D
2019. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen írok ha valami fejlemény van. Nem hibaztatom és nem is vagyok csalódott mert nem ír. Kresszre keszul és hosszú idő óta ő az első srác akit tényleg kedvelek. Nem sokat beszéltünk meg, de teljesen megfelelő az "elvarasaimnak". Nem azt mondom hogy olyan jól néz ki hogy minden lány fut utána, sőt. De egyszerűen ahogy a szemébe nézek magával ragad az egész lénye. Végre van kinek várni az üzenetet. Azt hiszem holnap rairok, nem zaklatom már így este. :))
2019. júl. 18. 21:26
 10/17 A kérdező kommentje:
Ma Rairtam, de nem értékelte az érdeklődésem, sőt, még belém is kötöttxd. Asszem itt az ideje elmondani róla. Tényleg köszi a valaszokat:)
2019. júl. 19. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!