Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátnőmmel álmodtam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmmel álmodtam. Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettük egymást 9 évig. 3 hónapba telt, de pár nappal ezelőtt úgy éreztem, hogy végre túlvagyok rajta. Erre ma éjjel róla álmodtam. Beszéltünk is álmomban. Annyira jó érzés volt 3 hónap után újra látni....de amikor felébredtem, újra őrjítően hiányozni kezdett. Eddig a 3 hó. alatt max. 2-szer álmodtam róla...Miért pont most kellett megint, amikor végre továbbléptem???

2019. júl. 19. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem azért mert a hold a nap hazában áll.
2019. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem léptél túl rajta. 3 hónap nagyon kevés egy 9 éves kapcsolat lezárásához. Én a 11 hónapos kapcsolatunkat még mindig nem zártam le, pedig azóta több, mint 7 hónap telt el, sőt, érzem hogy még nagyon hosszú időbe telik majd. Adj még magadnak időt, az ilyen nem egyik percről a másikra megy. Ha már napok telnek el úgy, hogy eszedbe se jut, hogy volt valaha exed, ne majd akkor leszel túl rajta.
2019. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagy túl még rajta, nem bántásból.

Nagyon sok idő lesz egy 9 éves kapcsolaton túl lenni. Írod is hogy nagyon szerettétek egymást, közel álltál hozzá, azért 9 év nem semmi. Azért álmodtál vele, mert még mindig a fejeden van, még mindig gondolsz rá.

Hagyj még egy kis időt magadnak.

2019. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!