Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csinálják az emberek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálják az emberek, hogy nincs crushuk?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Úgy hogy nem ismernek olyan embert aki bejönne nekik, vagy ha mégis már csalódtak benne.
2019. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy műveltek, nem pedig ösztön lényként viselkednek?
2019. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Thispain ***** válasza:
65%
Mi az a crush?
2019. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Úgy, hogy mi magyarországon élünk...
2019. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Úgy hogy már nem kis általános iskolás buta rajongok hanem felnőttek
2019. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs és tényleg azt sugallja a társadalom mintha muszáj kéne hogy legyen és nem értem miért... Miért kötelező hogy tetszen valaki esetleg reménytelenül szerelmes legyek?
2019. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:

Azért, mert van annyi eszem, hogy felfogom, ha egy eleve veszett üggyel állok szemben, és nem ringatom magamat felesleges álmodozásokba, ábrándokba. Őszinte vagyok magamhoz, képes vagyok felfogni, hogy a nem az nem, akármennyire is rossz, mivel ha ennek ellenére hagyom odáig fajulni a dolgot, hogy egyoldalú szerelem alakuljon ki, az csak még nagyobb szívás, én meg nem akarok magamnak rosszat.


Racionalitás.


Arról nem is beszélve, hogy ahhoz, hogy szerelmes legyél valakibe, ahhoz ismerned kell. Máskülönben max. erős tetszés, vonzalom lehet csak. Ezt meg sokan "crush"-nak nevezik.

2019. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!