Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kis segítséget kérnék hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis segítséget kérnék hogy mit kéne tennem, szóval mit javasoltok? Többi lent

Figyelt kérdés
Annyi lenne a lényeg h elég jóba lettem egy lánnyal napi szinten beszéltünk stb (persze én többet akartam) nála viszont nem ezt éreztem , viszont mégis jóba maradtunk még márciusba elhívtam egy italra de akkor lemondta. Utána tovább beszélgettünk pár hete ő mondta hogy a nyaralás után mégis szeretné ezt velem, pedig én már kezdtem elengedni őt, aztán amíg a VOLT fesztiválon voltam valamilyen furcsa módon matcheltünk tinderen ( na most ezt nem tudtam hovatenni mivel elvileg ő nem akar semmit az meg egy társkereső , persze gondolom ő poénosnak tartotta, még meg is írta nekem viberen hogy miért nem írtam neki tinderen , aztán tinderen is rámírt) Szóval eléggé össze vagyok zavarodva ami viszont zavaró hogy nekem meséli milyen srácokkal beszélget stb meg megy majd tinderdatere és egyszerűen nem veszi észre hogy engem ez nem érdekel, ha egy kicsit is ignorálom már jön hogy leszarom őt , már ott tartok hogy az italra se szerenék elmenni. Szerintetek mit tegyek hagyjam őt a fenébe és lépjek ? 17/F

2019. júl. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ó, gasonló helyzetben voltam én is... mondjuk ott én nyíltan udvaroltam neki. Majd nemet mondott, és azt sorolgatta, hogy más fiúk mennyire tetszenek neki... (gúnyolódásnak éreztem, ezért megakartam vele beszélni, hogy nem érdekel a szerelmi élete..., és erre elkezdte sorolgatni, hogy k.rvának tilulálom...)

Egyszerűen otthagytam, és azóta ezerszer jobban érzem magam.

Ha nem is hagyod ott, beszéld meg vele mindenféleképpen a dolgot!

Remélem sikerül megoldanod a dolgot

2019. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Kérd meg őt,h ne beszéljen neked fiúkról!Ha nem hagyja abba,és nincs tisztelettel rád,akkor hagyd a fenébe!!Ha elmentek az ugye inni akkor majd kérdezd meg tőle h ő mit akar tőled!!
2019. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Manipulál, játszik veled és kihasznál, mert a tőled jövő figyelmet élvezi. Töröld a francba és ne pazarold rá az időd.
2019. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy lány szokás... Én azt hittem, hogy kamu, de ez tényleg így van. Ha egy lánynak bejön egy fiu és úgy érzi, hogy nem foglalkozik vele eleget, akkor féltékennyé teszi és ettől várja, hogy majd a srác jobban próbálkozni fog. Nem gondolom, hogy ez annyira tudatos dolog lenne, de sajna létezik. Bár fiúknál is tapasztaltam már ugyan ezt.

Szerintem csak figyelemre vágyik.

2019. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is valahogy az utolsóval kell egyetértsek. Ez valami beépített dolog a női agyba, ez nem csak ismerkedésnél megy, hanem kapcsolatban is. Képesek a párjuknak/kiszemeltjüknek áradozni másokról...nagyon idegesítő vagy dühítő tud lenni, főleg ha már kapcsolatban van az ember. De igazából ez csak egy újabb lehetőség, hogy visszahódítsd valahogy. Szóval én nem ijednék meg ettől a helyedben, főleg ha bejön a csaj, hidd el ha találkoztok, és szimpatikus lesz élőben is akkor el fogod felejteni, hogy ez egyáltalán megtörtént.
2019. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!