Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy jóvá tegyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jóvá tegyem?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok a barátommal december 31 én oda költöztem náluk de rá 2 hétre haza jöttem az iskola miatt.

Most hogy vége a sulinak ismét oda költöztem ismét csak két hétre mert kicsit össze vesztünk a barátommal és haza jöttem😕 szeretnék vele lenni de már nem lehet mert nagyon harakszanak a szülei rám hogy fojton megyek és jövök haza.

Anyuék se szeretik a barátom nem is engedik hogy vele legyek és most már az ő szülei sem és nem tudom hogy mit tegyek tudom hogy ezzel csak szégyent hozok rájuk ha fojton költözok oda és jövök haza de most már tényleg szeretnék ott lenni de nem tudom hogy hogyan oldjam meg hogy engedjék hogy vissza menjek



2019. júl. 20. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem a szülőket, én már másodszorra sem engedtelek volna vissza, de ezek után meg végképp.

Kérj tőlük bocsánatot és a jövőben ezt az odaköltözős opciót felejtsd el.

2019. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CFB ***** válasza:

Hat ezt sajnos szerintem az elejen rontottad el :(

Tudom, hogy a leheto legtobb idot szeretned a paroddal tolteni, de az odakoltozes rossz otlet volt. Senki nem szereti, ha mas gyereket kell eltartania, foleg, ha nem is ok hivtak meg/oda.

Engem baratom szulei nagyon szeretnek, teszek is erte, hogy ez igy legyen, ne valtozzon. Igy egy par napos ottalvas egyaltalan nem zavarja oket, sot, orommel is latnak. Viszont odakoltozni eszembe sem jutna, nagyon rossz otlet. Mint ahogy veled is tortent, a sajt es az o szuleivel is megromlana a kapcsolatom, ok lehet teherkent fognanak fel, a sajat csaladom meg ugy venne, menekulok eloluk, vagy direkt hagyom oket ott.


Bekulj ki valahogy baratoddal, probald meg, hogy most nem mesz at hozzajuk (vagy nem huzamosabb idore), hanem o hozzatok. Ha naluk vagy, segits szuleinek, amiben tudsz, ne csak napot lopni menj oda.

2019. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CFB ***** válasza:
sajat*
2019. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!