Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra hogy újra összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Nemrégiben nagyon csúnyán összevesztünk a barátnőmmel, és szakítottunk.

Általánosságban sokat veszekedünk a különböző világnézeteink miatt, de nagyon szeretjük egymást. És meg is mondta, hogy ő még mindig szeret, de nem bírja ezt.

Nos a helyzet az, hogy én féltékeny és ragaszkodó típus vagyok ő pedig független inkább, főként ebből adódnak a veszekedéseink.

Szerintetek miután leírtam hosszan, hogy mit gondolok és miért szeretném visszaszerezni mennyi esélyem van rá, hogy visszaszerzem ha azt mondta, hogy adjak neki pár nap gondolkodási időt?


2019. júl. 22. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne h változz,ha vele akarsz maradni,mert ugye ő nem szereti azt h féltékeny és ragaszkodó típus vagy!De senki végett sem kéne megváltoznod!
2019. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem sok esélyt látok. De jobb is így. Fiatal vagy, előtted az élet, legyél egy kicsit lazább. Kicsit élj egyszerűbben, keress egy egyszerűbb, falusi nőt.
2019. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy a féltékenységed mennyire nagyfokú szerintem... Mert hiába szeretsz valakit, ha féltékeny vagy egy idő után menekülni fog tőled. A másik pedig, szerintem az a kapcsolat soha nem lesz igazi, amiben többszöri szakításon mennek át a felek és szünetet tartanak (tapasztalat)
2019. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is tisztában vagyok vele, hogy túlságosan féltékeny vagyok, és szívesen megváltoznék az ő kedvéért, de az is egy kérdés, hogy ezután lehetne-e egyáltalán ugyanolyan mint régen?
2019. júl. 22. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlen hogy szakítottatok. Tudom, nehéz dolog a szakítás, de őt el kell engedned mert nagyon nem illetek össze. Neked nem rá van szükséged, hanem egy hozzád hasonló, ragaszkodó lányra. Rengeteg ilyen lány van, meg fogod találni a párod. Hiába jöttök össze újra, ez a probléma nem szűnik meg és mindig probléma marad. Ne tegyél úgy, mintha más lennél, mert abba csak bele fogsz őrülni.
2019. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy en soha nem voltam szerencses a parkapcsolatokba

Es szokoevente egyszer ha jon egy ilyen lany es azt is mindig elcseszem... Ezert ragaszkodok hozza, de az o esete kulonleges

2019. júl. 22. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de nagyon rossz a hozzáállásod. Azért nem szabad belemenni egy rossz kapcsolatba, mert félsz, hogy nem lesz másik. Az élet nagyon hosszú és igenis lesz más, olyan, aki értékelni fog és hozzád illik. Hülyeség olyanhoz ragaszkodni, akiről nagyon jól tudod, hogy az ellentéted, egyszerűen más az alap természetetek, ami mindig probléma lesz a jövőben.
2019. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En meg adok neki egy eselyt, ha o ugydont.

Mas esetben, hogyan tehetem tul magam a szakitason? Teljesen ugy erzem, hogy o lett az eletem ertelme es egyszeruen nem tudom mit kezdhetnek magammal, ha elveszitem.

2019. júl. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!