Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret telefonálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jszeniko kérdése:

Nem szeret telefonálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szoval az a helyzet, hogy van egy srac akivel osztalytarsak voltunk evekig. Aztan sulivaltas miatt kulon iskolaba kerultunk. Mindig is joba voltunk, viszont a valas utan nem beszeltunk evekig. Par honapja rairtam, es azota folyamatosan dumalunk. Kedveljuk egymast meg minden, de a srac csak irogatni szeret, viszont en szeretnek vele telefonon is dumalni, vagy facetime-on beszelgetni, de o ezt nem szeretne, hiaba mondtam mar neki. Mi lehet ennek az oka?

Azt megjegyzem, hogy viszont szemelyesen mindenkepp szeretne talalkozni ujra, csak eddig kozbejottek dolgok, es hol az egyikunk, hol a masik nem ert ra.

Tartsam tiszteletbe a donteset? Vagy annyira nem kedvel, hogy telefonon beszeljunk?



2019. júl. 22. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nem igazán tudhatjuk. Miért nem kérdezed meg tőle? Persze ne erőltesd, ha nem akar válaszolni rá, de attól még megkérdezheted.
2019. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Biztos hogy kedvel ha folyton beszél veled. Szerintem nem szeret telefonálni, ezt már csak abból is gondolom hogy én se szeretek. Az meg hogy találkozni akar megint csak jó jel és azt mutatja, hogy nagyon is érdekled.
2019. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Megfogom kérdezni, mindenképp, de nem szeretnék erőszakos lenni.
2019. júl. 22. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál-e, nem akarja, hogy a beszélgetésetek hallja más?
2019. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj ebből gondot, mert még eltaszítod.Inkább talizzatok minél hamarabb.
2019. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

21F vagyok. Nem hinném azt, hogy nem kedvel. Van egy lány akivel hosszú ideje beszélek már, hang üzenetet váltottunk párat, de én sem hívtam még egyszer sem. Szeretnék vele hangban beszélni ha már a találkozó nem oldható meg egy darabig, de úgy gondolom jobb az írás. Így is van mikor beáll a "csend" írásban annyira ez nem ciki, de hangban már az lenne. Másrészt én nem szeretem ha más is hallja esetleg a beszélgetést, 2 emberre tartozik szerintem, hiába csak barátok vagyunk tehát ehhez mérten témázunk, de kinek mi köze hozzá? Nálunk vékonyak a falak, tehát én ebből a két okból nem szeretek hangban beszélgetni.


De ez csak személyes vélemény.

2019. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Vannak olyan fiúk, akik írásban jobban ki tudják fejezni magukat, míg egy beszélgetésben nehezen találják a szavakat, vagy számukra kínos, hogy van kis szünet, amíg megfogalmazzák magukban a kérdést vagy a választ.

Ha találkozni fogtok, akkor ott úgyis kiderül, hogy mennyire kedvel téged.

2019. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uu koszonom a sok valaszt :) Megfogadom oket.
2019. júl. 22. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe belejátszhat az is, hogy írogatni úgy is lehet, hogy az ember közben mást csinál. Videojátékozik, olvas, edz, akármi. Chatelni lehet közben.

A hívás ellenben teljes figyelmet igényel.

Én legalábbis emiatt nem szeretek hívásozni. Ha valakinek épp a teljes figyelmemet szeretném szentelni, akkor elhívom személyesen találkozni (mint ahogy ez a srác is tette).

Viszont ha nem érek rá találkozni, akkor nyilvánvalóan telefonálni sem érek rá.

2019. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!